Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Mivel jó az ilyen szeleteket...

Mivel jó az ilyen szeleteket enni?

Figyelt kérdés

Szinte minden élelmiszerüzletben megtalálhatóak az ilyen lapos ropogós kenyérszeletek. Pontosan nem tudom, hogy hogy hívják őket remélem valaki érti mire gondolok.

Mivel ja legjobb az ilyen szeleteket enni. Esetleg gyümölccsel vagy jogurthal. Tudnátok ajánlani, hogyan a legfinomabb


Előre is köszönöm azoknak akik kedvesen tudnak válaszolni



2020. ápr. 20. 17:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%

De cuki vagy!:)

Az Abonettre gondolsz?

[link]

Nos én mindenfélével eszem.

Sonkával, sajttal, kenőmájassal, lekvárral, körözöttel, vajkrémmel, főtt tojással, szalámival, szardíniával, ki mit szeret.

Gyakorlatilag mindennel eheted, amit kenyérre, zsemlére is raknál.

2020. ápr. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%
Mivel nagyon szárazak vami krém. Túró, sajt, tojás, hús, sonka, majonézes sajáták.
2020. ápr. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
84%
Abonettre gondolsz valószínű. :) Jó lehet túróval, bárminemű szendvicskrémmel, akár sós, akár édes verzióban. Pl margarin,szalámi, sonka, sajt, de humusz, avokádókrém, vagy bármilyen lekvárhoz is jó. Nos, én elég bizarr módon magában is szívesen fogyasztom, csak az a baj, hogy nem állok meg 1-2 szeletnél. :)
2020. ápr. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%
A kétszersültre gondolsz? Mert az a kenyérszelet. Bármivel. Én pl. szeretem csakúgy magában is enni. De meg is vajazhatod, tehetsz rá felvágottat, vajat, sajtot, bármit, amit amúgy kenyérrel is ennél. Ha az abonettre, szintúgy bármivel, mondjuk májkrémmel én nem enném meg. Most már kíváncsi vagyok, melyikről írsz.
2020. ápr. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
71%
Én ritkán de ha olyat eszem megcsinalom magamnak mintha kenyér lenne. Szalámi, sajt, uborka/paprika
2020. ápr. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem nem abonett, és nem kétszersült amire gondolsz. Én is szoktam venni ilyen vékony ropogós, tökmaggal vagy sajttal beszórt lapokat. Kefírrel, joghurttal, sőt paradicsomlével is szoktam enni.
2020. ápr. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
63%
Én ezt kimondottan vastagabbra vágott párizsi a szeretem.
2020. ápr. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Igazából azért nem tudom, mert Németországban lakom és nem tudom, hogy magyarul hogy hívják 😅. De mindenkinek nagyon szépen köszönöm a gyors válaszokat és tippeket a gyenge körülírásom ellenére is 😅😛

További jó estét és sok egészséget mégegyszer köszönöm szépen😊

2020. ápr. 20. 22:21
 9/11 anonim ***** válasza:
51%
Hát te tényleg nagyon cukkermunci vagy. Utólag írod, hogy nem tudod azt, amit mi sem tudunk. :) (Nemtomhányasvoltam,akétszersültes.)
2020. ápr. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
68%

Finom tényleg gyümölccsel,joghurtal.

Én még szeretem:

nutellával

mézzel

Sajtos szalámis szendvicsként is megcsinálhatod!

Eheted még vajkrémmel

majonézzel

lekvárral


Most több nem is jut eszembe!

Remélem segítettem!

2020. ápr. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!