Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Bontatlan mustár,1 éve lejárt...

Bontatlan mustár,1 éve lejárt szavatossággal még ehető?

Figyelt kérdés
Spájz pakolásban vagyunk és elkerült egy szinte kereken egy évvel ezelőtt lejárt bontatlan üveges univer mustár. Valószínűleg egyik szilveszterről maradt meg és elfelejtődött. Fogyasztható lehet még? Ha jól tudom nem romlik meg ha bontatlan, ugye? Köszönöm azoknak akik segítenek

2020. ápr. 25. 14:53
 1/6 MancsWolf ***** válasza:
85%

Jó eséllyel fogyasztható. Ezek tele vannak tartósítószerrel. Felbontod és ha nem tapasztalsz rendellenes szagot, ízt akkor megeheted.

Ők rendszeresen hozunk X helyről sokszor fél éve lejárt majonézt és ketchupot, semmi bajuk.

2020. ápr. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 MancsWolf ***** válasza:
67%
Nem ők, mi hozunk. Elírtam.
2020. ápr. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem enném meg,az tuti,akármilyen car dolgokat is nyomnak bele.
2020. ápr. 25. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én pont a napokban dobtam ki ilyen mustárt. Ha nem lenne ez a koronovírusos helyzet biztos megettük volna. Most igyekszünk elkerülni minden egészségkárosító tényezőt. Egészségügyben elég nagy káosz van, ezzel még nem tetézném.
2020. ápr. 25. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
32%
A szavatossági idő a bontatlanra vonatkozik, én nem enném meg.
2020. ápr. 25. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Kinyitod és megkóstolod, de nagy eséllyel semmi baja
2020. ápr. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!