Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Melyik a legjobb az alábbiak...

Melyik a legjobb az alábbiak közül?

Figyelt kérdés
Ketchup, mustár, majonéz

2020. jan. 26. 13:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Neked az, amelyiket te szereted!


Egyébként mindegyik máshoz passzol.

2020. jan. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Attól függ mihez, meg melyikböl milyen fajta
2020. jan. 26. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Úgy értem melyiket eszed a legtöbbet, és melyik szerinted a legfinomabb
2020. jan. 26. 14:51
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

#3

Nincs ilyen.

Virslihez, sült/főtt kolbászhoz mustár, hamburgerhez-hot doghoz ketchup és mustár, szendvicshez majonéz, bár ez utóbbi mérhetetlenül hizlal.

2020. jan. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Noblesse Oblige ***** válasza:

Ha mondjuk az a kérdés hogy virslihez melyiket enném inkább, akkor majonéz. (bár a majonéz mustár kombó még jobb)


Ketchup az sehogy sem játszik, az pont olyan étel, amitől undorodom (akár házi, akár bolti).


De debreceni sült kolbászhoz biztos a mustár jobban passzol számomra. Szóval ez mihez mit kérdés.

2020. jan. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ízlés kérdése, illetve hogy mihez ennéd. Én a mustárt utálom (kivéve főtt ételekben), a majonézt szeretem, a ketchup elmegy.
2020. jan. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én pl. sokmindent eszek majonezzel. Még a szalonna vagy tepertő mellé is azt nyomok,igaz,azt ritkán eszem. Volt hogy pizzara is tettem.. mustárt szeretem a legkevésbé, önmagában legalábbis,de pl. A mézes mustáros csirke az egyik kedvencem..
2020. jan. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!