Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Lehet még valahol kapni ezt a...

Lehet még valahol kapni ezt a fajta Milka csokit?

Figyelt kérdés

Arra a táblás milkacsokira gondolok amiben ilyen robbanós/pattogós cukorka volt. Dare to Smile volt ráírva


Magyarországon lehet még kapni? Pár éve még volt mindenhol, manapság viszont sehol nem találom.. :( Imádom!!!


2020. máj. 1. 21:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kínai boltokban sincs??
2020. máj. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is nagyon gyakran járok Milkat venni, de sajnos ezzel a fajtával már régen talaloztam, pedig múltkor az Ázsia centerben is voltam.
2020. máj. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

*találkoztam,

Bocsánat az elírásert

2020. máj. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A jelly beanses változatban van pattogóscukor (nagy táblás)
2020. máj. 2. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Évekkel ezelőtt (mikor kivonták) volt olyan FB oldal, hogy követeljük vissza a robbanócukorkás Milkát. :-DDD
2020. máj. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ajj de kár érte :((( Esetleg ha valaki mégis tud oldalt is akár ahonnan lehet rendelni vagy üzletet ahol látott még, az jelezzen!!! :D
2020. máj. 2. 14:50
 7/8 anonim ***** válasza:

[link]


Ha erre gondoltál, akkor ezt sok boltban látok.

Nagy táblás. Én is nagyon szeretem.

Tesco, Spar, Interspar, Metro, CBA, Coop boltokban van.

2020. máj. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Sajnos nem ez az :(


Amiről én beszélek abban csak robbanócukorka van és ilyen tejszínes vagyis fehér színű a belseje.



Nem sikerül belinkelnem de ha beírod google-ba hogy Milka Dare to smile akkor kiadja egyből

2020. máj. 7. 08:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!