Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Hányszor fagyasztható le a...

Hányszor fagyasztható le a csirkemell?

Figyelt kérdés
Vettem csirkemell filét, ami egy zacskóban van benne. De nagyon sok van benne, es ennyi hirtelen nem kell nekem, az lenne a kerdesem, hogy vissza rakhatom-e a csirkemellet miutan kiolvadt a forro vizben?

2020. máj. 8. 19:00
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Soha semmit nem fagyasztunk újra nyersen. Pláne húst. Készítsd el és úgy már lehet
2020. máj. 8. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Koszonom :)
2020. máj. 8. 19:05
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Így igaz, ahogy az első írja. Én már nyersen szét szoktam szedni kettesével, és úgy fagyasztom le, így nincs olyan hogy ki kell olvasszam az egészet egy két darab miatt.
2020. máj. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Legkozelebb igy lesz ! :(

Mostmar tudom ... koszonom szepen !! :)

2020. máj. 8. 19:13
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
eleve nem forróvízben kéne kiolvasztani - de nyersen nem lehet visszafagyasztani - hőkezelés után lehet vagyis vagy megfőzöd vagy megsütöd
2020. máj. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Igazán nincs mit. 😊
2020. máj. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek! :)


Legkozelebb en is szet szedem, en voltam a h*lye ..

Nem gondolkoztam, mikor tudtam hogy egyszerre ugysem fogom megcsinalni mind ..:)

2020. máj. 8. 19:18
 8/10 anonim ***** válasza:
49%
Egy tipp: Ha épp teheted, inkább vegyél minden főzés előtt, ne fagyaszd. Érezhetően jobb így a hús, de nyilván elég macerás dolog, szóval ha fagyasztanál, nyersen csak egyszer tedd meg, és utána hagyd szépen magától kiengedni, ne használj vizet.
2020. máj. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Rendben! Köszönöm!!
2020. máj. 8. 21:52
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyers húst ne fagyassz kétszer le, pláne felengedés után. Csirkét meg semmiképpen sem. Főzd meg ami nem kell és utána fagyaszd vissza.
2020. máj. 9. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!