Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Mi az a népszerűnassolnivaló...

Mi az a népszerűnassolnivaló amit ti nem szerettek?

Figyelt kérdés
Számomra ilyen a pattogatott kukorica. Sok félét ettem de egyiket sem fogyasztom szívesen. Viszont nagyon sokan fogyasztják főleg moziban.

2020. máj. 13. 06:50
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Túró rudi, alkoholos csokik és cukrok, bármilyen torta, aszalt cuccok.
2021. nov. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
77%

Nincs olyan, amit kifejezetten nem szeretek, nem eszem meg, de a kérdés kapcsán elgondolkoztam azon a tényen, mennyire leszoktam az utóbbi években a nassolásnak azon módjáról, ami a célzottan arra készült rágcsák fogyasztását jelenti.

Ez a tevékenység nálam összefüggésben volt a bulizással, olyankor megvettük a chipseket, mogyorót, meccs nézésekhez a napraforgót, tökmagot, stb. Egyikkel sem volt bajom, de egyikre sem függtem rá annyira, hogy "rendezvényen kívüli alkalomra" megvegyem, és ahogy elúltak a bulizós évek, elmúlt a chipses , rágcsázós, szotyizós korszak is.

Itthonra nem veszem meg, nem is hiányzik egyik sem, ha netalán van alkalom egy kis iszogatós összejövetelre, az se úgy működik már mint régen.

Tudom, hogy sokan otthon, TV nézés közben is ették, eszik a chipsehet, rágcsálnak valamit, arra valamiért nekem nem volt igényem, és bulizós korszak ritkulásával, elmúltával egyszerűen abba maradt a chips rágcsálás.

Nassolás a pogácsa, vagy túrós batyu majszolása is, de azt mégis más kategóriába teszem, az nem egy készen megvásárolt étek, ha valaki nem szereti, nem süt olyat.

Tudom, hogy némileg eltértem a kérdéstől, de számomra sokkal érdekesebb téma, hogy változtak a nassolási szokások 20, 30, 40, 50 éven is túl... mert az, hogy X, Y mit nem kedvel, mit nem eszik meg, ízlés dolga, olyan nincs, ami mindenkinek ízlik.

2023. jan. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
100%
Sós chips, sós popcorn, mazsola is kilôve nálam. Emellett attól a gumicukortól is irtózom aminek ilyen fehér habos vmi van az alján, a nagyon édes dolgok is, pl tejcsokit már gejlnek tartom. Most ennyi jutott eszembe de fix van még
2023. jan. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Pont akkor jutott eszembe még miután elküldtem🤣. A sózott magvak, abból csak a natur ízlik, földimogyi a kivétel, pisztáciát mindenhogy utálom
2023. jan. 31. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
100%
Ropi, karamella, nutella, csoki, alkoholos bonbon, szaloncukor, majdnem minden édes péksütemény és sütemény, perec, édes fornetti, francia drazsé, fánkok, mézes negró, oreo, pilóta, natúr joghurt, sós Chips, sós kenyérchips, puffasztott rizs, aszalt barack, sárgabarackos cuccok.
2023. febr. 1. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!