Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Mi az a népszerűnassolnivaló...

Mi az a népszerűnassolnivaló amit ti nem szerettek?

Figyelt kérdés
Számomra ilyen a pattogatott kukorica. Sok félét ettem de egyiket sem fogyasztom szívesen. Viszont nagyon sokan fogyasztják főleg moziban.

2020. máj. 13. 06:50
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
94%
Chips, sós ropi, perec, ezeknek mixei, földimogyoró, kesudió, mazsola, Nutella, keménycukrok, savanyú gumicukrok.
2020. máj. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Gumicukrot nem igazán
2020. máj. 18. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim válasza:
100%
Yoghurt ha az annak számit
2020. jún. 3. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 batta80 ***** válasza:
100%

Túró rudi, számomra hihetetlen a népszerűsége.

Pufi (vagy kuki?), a puffasztott kukorica, pici gyerekeknél gyakran látni, brrrrrr.... a gyerekemnek se vettem soha.

Zizi, és egyéb puffasztott akármik.

A Nutellát én sem értem.

Ropi, perec is felejtős nálam.

Ami még eszembe jut, a papírlappá száradt pirítós szerű akármi. Van belőle mindenféle ízesítés.

2020. jún. 25. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
87%

Utálom az összes fajta chipset, a puffasztott rágcsákat, majdnem minden fajta csokit (kivéve a 75%+ kakaótartalmúakat), minden fajta cukorkát és hasonló édességet. A popcornt szerettem régen, de nagyon fáj tőle a hasam így minimum 8 éve nem ettem és nem hiányzik. A Nutella se jön be, túl édes, a többi csokis vagy mogyorókrémet se szeretem.

Én már csak ilyen unalmas lélek vagyok, aki magokat meg szárított gyümölcsöket nassol :D

2020. jún. 25. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
89%
Szotyi, tökmag, ami érdekes, mert ezeket pucolva, salátában szeretem, de máshogy nem.
2020. jún. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ehetetlen minden ánizsos.

Legyen az Negró vagy medvecukor, de még italban az Ouzo is.

2020. jún. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Földimogyoró zacskózva(bármilyen formában), Smarties, M&M's, Skittles, francia drazsé, gumicukor(nem utálom, de nagyon ritkán kívánom), az ilyen szivacsos édes izék, amik zacskóba vannak a gumicukrok mellett, francia krémes, töpörtyű(ismerek olyat, aki csak úgy nasizza), mazsola, kekszek, sajtos-tejfölös chips, fehér burgonya szirom, sajtos tallér, forgács fánk
2021. máj. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%
*hagymás tejfölös akart lenni, valamiért az agyam félreírta
2021. máj. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Mozis chips, a szagát se bírom. Azon kívül szinte bármi jöhet, bár magamtól sósat nem nagyon veszek.
2021. nov. 6. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!