Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Csak szerintem romlott a...

Csak szerintem romlott a Lay’s chips minősége?

Figyelt kérdés
Pár éve már nem ettem, most vettem és határozottan romlott a minősége. Én sajtosat vettem. Túl olajos, túl savanyú, túl sós, van benne fekete krumpliszelet is, és néha állott krumpli íze van. Hogy engedheti meg ezt egy ilyen nagy cég? Vagy csak keletre jön ilyen silány áru?

2020. máj. 13. 12:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg eddig se volt jobb, csak már elszoktál tőle, mivel pár éve már nem ettél. Egy-egy fekete sokszor előfordul a chipsekben, bármelyik márkánál.
2020. máj. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem csak szerinted

A Chio meg szerintem sose volt nagyon jó, de most konkrétan ehetetlen

Én Tesco finest-et szoktam venni inkább

2020. máj. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A chips adók meg egyebek miatt valahol le kellett faragni az árakon. Így is horror áron adják.
2020. máj. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
60%

Lay's Strongot (Chili&Lime, Hot Chicken Wings, Cheese&Jalapeño) eszek rendszeresen (kb 6-7 éve vagyok ráfüggve) és semmi változást nem vettem észre.

Még jó, mert utálom a változásokat khm khm...

2020. máj. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!