Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Romlott csirkének lehet...

Romlott csirkének lehet savanyú szaga?

Figyelt kérdés

Hétfőn vett apám egy csomó csirkét abban a nagy melegben! Kb. 3-4 órát volt a dögmeleg kocsiban!

Berakták a sima hűtőbe egy napot, de már ott is bűzlött tőle konkrétan az egész hűtő! Nagyon durva volt. Erre felvagdalta, lefagyasztotta, de minden nap főz belőle, de a felengedett csirke is büdös...


Pedig eddig a csirkemellnek semmilyen szaga nem volt, nem hogy savanyú szaga...


Biztos megromolt a dögmeleg autóban simán, kint 35 fok, én is rosszul voltam benne..


Tavaly nyáron már csinlátak így nagy melegben, hogy reggel 7-kor megvették és egy félnap a forró autóban volt... A grillvirsli megsavanyodott, amit akkor vett, a sajt megromlott, a fagyasztott halat meg 3 alkalommal főzte, amit ugyanakkor vett és mind 3-szor ételmérgezést kapott mindegyik...


Igazából ennek mi értelme, meg utána megeszed a romlottat... Forró autóban persze, hogy megromlik, hiába mondja.... Jó hasmenések, amíg ki nem figyunk, felbecsülhetetlen....


Már azt beszéli, hogy anorexiás vagyok, azért nem eszem meg, meg az nem igaz, hogy megromlott... Szerintem beteg anyám...



2020. máj. 14. 17:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet
2020. máj. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Bűzlött az egész hűtő... Ezt így nem szabad! Ezt egyem... De rengetegszer ez van, egyszer egy ilyen vásárlás után a kocsiban meromlott egy kiló máj,de az annyira, hogy ők is kidobták...
2020. máj. 14. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!