Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Hol rendelhetek nagy mennyiseg...

Hol rendelhetek nagy mennyisegu kb 36-30 kg fagyasztott hekket meg 5-10 kg lazacot ,viszonylag jo aron,de frisset Budapestre? Eddig ahonnan rendeltem,belekevernek romlottan lefagyasztottakat min 50% vagy 100 %-ban. A nebihnel is bejelentettem.

Figyelt kérdés

En eszem . Nincs ettermem,de masoknak se akarnek romlottat /romlasnak indultat adni. Elore vasarolok hetekre,honapokra.


Kerdesbol kimaradt a pucolt fekete kagylo.

Ujracsomagolja a ceg,ami mar eomlasnak indult ujabban.


Kegutobb is 50 ezret fizettem. Rendszeresen 50-75 ezer kozott fizetek. Tobb eve vasarolok irt,de elromlott a minoseg.



2020. máj. 18. 13:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
38%

Csökkentsd le a halfogyasztásodat, vagy költözz óceánpartra, ahol frissen halásszák a halat.

Én is eszem halat néhány hetente, mert annyira szerencsés helyzetben vagyunk, hogy olyan országokba is importálnak, ahol hírből sem kellene ilyesmit fogyasztanunk, ellenben van sokféle olyan élelmiszer, ami pedig nálunk terem. Ezzel segítesz a környezetnek is, nem támogatod a túlhalászatot és a vele járó környezetre káros következményeket, illetve segítesz magadnak is, mert pont a túlhalászat és a tenyésztés miatt nem egészséges már a halak húsa, ennek érdemes utánanézni.

2020. máj. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi (igaz nem ilyen nagyon nagy tételben) de ünnepekkor, étteremtulajdonos ismerőst szoktunk megkérni, hogy rendeljen nekünk is nagy kereskedésből, nem tudom egyébként ez magánszemélyként lehetséges-e.

Halker és Delforg azok, akiktől ő rendelni szokott, igaz ahogy írtam mi csak ritkán rendelünk de eddig nem volt panaszunk.

2020. máj. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Én a rozmar.hu weboldalról szoktam rendelni, eddig sosem volt semmi gond a rendelésekkel, mindig jó minőségű cuccokat hoztak.
2020. máj. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
74%
Ekkora halmennyiség, még napi fogyasztás esetén is 4-5 havi adag, ami alatt pont tönkremegy a hűtődben. Teljesen értelmetlenül halmozol be ennyit
2020. máj. 18. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
66%
Ha lefagyasztja akkor kb örökké eláll.
2020. máj. 19. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

5, ez nem igaz, pláne, ha halról van szó.... az otthoni hűtő nem hűt -18 C alá, a zsírok avasodnak ill még nyitogatja is


De ha -35 C-n tárolná, akkor sem maradna örökké friss

2020. máj. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem ertem minek ennyit venni ha van penzed tobbszor is vehetsz kevesebbet es frissebet.
2020. máj. 19. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Egy honap alatt fogy el. :D A nagy kutyammal egyutt esszuk. Nem vagyok dagadt,nem azer fogy ennyi. Soha tobbe nem eszem szarazfoldi allatokat. Koszonhetoen,h mindig agyonantibiotikumozott budos romlasban levo husokat kaptam a lehelen. Egy eletre megundorodtam tole. Meg a magyar halaktol is. A dunabol fogottwkat soztak ram. Lefoshatatlan a koloajiz es szag roluk.

Koszi a relevans valaszokat. En a Matusz vad zrt-tol rendeltem eddig 2 even at,de az utolso par rendeles tele van romlottan fagyasztott halakkal. Tobbet nem merek rendelni toluk. Inkorrektek.Neztem en is a delforgot. De nem tudom,h az o hekkjuk feher husu-e. Mert az ettermekre szeretnek felig romlottat rasozni,h az ugyfel ugyse tudja bizonyitani,h amiatt van hasmenese,h ott evett.

2020. máj. 19. 16:31
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

🤦‍♀️Javaslom, hogy ne nézz utána, honnan és hogyan kerül a hekk és a lazac az asztalodra és mi van benne!


Azért javaslom, ha nem akarod magadat és a kutyádat megölni, akkor ne egyél ilyen mennyiségben, a kutyának meg egyáltalán ne add!

2020. máj. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezt mondom... Hogy ha a magyar hallal ilyen fenntartásaid vannak, talán jobb is, ha nem tudod, hogy az ipari halászat és a vízszennyezés mit művel a tengeri halállománnyal.
2020. máj. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!