Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Hol rendelhetek nagy mennyiseg...

Hol rendelhetek nagy mennyisegu kb 36-30 kg fagyasztott hekket meg 5-10 kg lazacot ,viszonylag jo aron,de frisset Budapestre? Eddig ahonnan rendeltem,belekevernek romlottan lefagyasztottakat min 50% vagy 100 %-ban. A nebihnel is bejelentettem.

Figyelt kérdés

En eszem . Nincs ettermem,de masoknak se akarnek romlottat /romlasnak indultat adni. Elore vasarolok hetekre,honapokra.


Kerdesbol kimaradt a pucolt fekete kagylo.

Ujracsomagolja a ceg,ami mar eomlasnak indult ujabban.


Kegutobb is 50 ezret fizettem. Rendszeresen 50-75 ezer kozott fizetek. Tobb eve vasarolok irt,de elromlott a minoseg.



2020. máj. 18. 13:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Remelem tudod hogy ekkora mennyisegben meg is betegedhetsz es a kutyad is.

Nem is ertem, hogy vehettel csak romlott hust allandoan mikor egy hentesnel is minosegi arut veszel.

Magyarorszagon nevelt, itthon is feldolgozott baromfi is rengeteg van. Nem beszelve arrol, hogy itthon gyartanak draga kaviart is. Renegeteg lehetoseg van kulonleges aruhoz juttni itthon is, amit helyben keszitenek, nevelnek, feldolgoznak.

2020. máj. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
93%
10, arról nem is beszélve, hogy a lazac nagyon kis arányban halászott, a többség tenyésztett és minden szarral ezetik őket
2020. máj. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
51%
Vöröshomár étterem foglalkozik forgalmazással is egy ideje. Még friss sushi minőségű halhoz is hozzá lehet jutni náluk!! Ha nagy tételben vasarolsz náluk szerintem adnak kedvezményt is.
2020. júl. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!