Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » A franciadrazsét és hasonlókat...

A franciadrazsét és hasonlókat hogy eszitek? Egyenként a szájba két ujjal, vagy több szem a tenyérbe, és úgy?

Figyelt kérdés

2020. máj. 24. 06:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
egyenként
2020. máj. 24. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Jézus. :D Én azt hittem mindenki második verziót alkalmazza.
2020. máj. 24. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyenként
2020. máj. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyenkent, de nem csak ugy megragni!


Elobb egy picit forgatgatni, utana ovatosan megroppantani a cukormazt (ezt elropogtatni), de a csokigolyo meg egyben van. Utana a csokigolyot kell ugy elnyalogatni, hogy elerj a belso magig, azt pedig szetragni :)


Franciadrazse Biblia szerint :D

2020. máj. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
hol így, hol úgy
2020. máj. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
#5 franciadrazsét egyenként, de pl. a sósmogyit tenyérből
2020. máj. 24. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A franciadrazsét tányérból egyesével, színek szerint haladva szoktam enni. (Világosabbtól a sötétebb felé.)
2020. máj. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyesével.
2020. máj. 24. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Hol így, hol úgy. Ha állhatatos vagyok, akkor egyenként, ha habzsolós, akkor akár 4-5 szemet is egyszerre. Szerintem ez kicsit olyan, mint a kutyának a jutalomfalat, nem a mennyiség a lényeg, hanem az, hogy kap, így több örömöt szerez, ha sokszor kap(ok) keveset, mintha egyszerre egy egész zacskóval megy a szájba. Persze az ember magának adja, így nem tudja annyira megállni, mint ahogy az átlag kutya se tudja.


Mogyorót, pattogatott kukoricát, mazsolát többnyire marokszámra eszek, de mandulát pl. egyesével. Ebbe még bele se gondoltam, érdekes, nem tudom, mi a különbség, miért alakult így. :)

2020. máj. 28. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Annyira lényegtelen dolog, hogy még nem figyeltem meg magamon. De ismerve a kockaságomat, valószínűleg szemenként a tenyerembe teszem, és egyszerre bekapom. Ha valami színes, arra ügyelni szoktam, hogy minden színt megkóstoljak. Ha lehetőségem van rá, arra is figyelek, hogy 3-al osztható legyen a számuk, amit megeszek. Ha nem osztható 3-al, igen sokáig emlékszem rá, és amikor legközelebb alkalmam adódik rá, annyit kapok be, hogy a korábbival együtt legyen 3-al osztható.
2020. máj. 31. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!