Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Titeket is basztatnak mert...

NekedFeri kérdése:

Titeket is basztatnak mert nem eszitek meg a porcot a csirkeszárnyon?

Figyelt kérdés
Engem folyton folyvást a szülők, amikor csak csirkeszárny az ebéd egyből ez a téma és már kezdd kurvára elegem lenni a folytonos basztatásból.

2020. máj. 29. 15:30
 1/9 anonim ***** válasza:
63%
😀 de miert nem eszed meg? Az a legfinomabb resze, kostold mar meg, naaaaa 😀
2020. máj. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
23%

Szerintem nyomtass ki egy papírra, hogy a csirkeszárny porc vastagbél rákot okoz. Mintha csak a netről szedted volna az infót.

Holnap lehet, hogy Ők sem eszik meg.

:)

2020. máj. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Már milliószor megkostóltam ezerszer, de nem is az, hogy nem ízlik, egyszerűen a textúra az amitől hányingerem lesz. Nem értem hogyha valaki nem szeret valamit azt egyből szóvá kell tenni.
2020. máj. 29. 21:38
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Talán azért mondják mert jót tesz az izületnek. Sok helyen olvasni.
2020. máj. 29. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Eleve hozzá sem nyúlok a csirkehúshoz, utálom azt a csontízét, ha sütés előtt kicsontozzák akkor sem kell. Egyedül a mellehúsát és a máját szeretem.
2020. máj. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mindenki az eszik amit akar. 😆
2020. máj. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem szeretem a csirkeszárnyat csak csont és bőr, alig van rajta hús. A bőrtől is rosszul vagyok, csak mellet, vagy combfilét eszek.
2020. máj. 31. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Én sem eszem meg a porcokat. A szüleim sem,ennélfogva engem sosem csesztettek ilyesmivel.

Én elhiszem,hogy jót tesz ,de ha valaki undorodik tőle ,úgysem fogja megenni .

2020. jún. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Basztatni nem szoktak. Amikor először emlékszem rá, hogy ettem csirkeszárnyat, akkor szüleim mondták, hogy a porcogót is egyem meg róla, de én mondtam nekik, hogy én azt nem szeretem, nem eszem meg. És azóta sosem szóltak miatta, nem mondják, hogy egyem meg, mert tudják, hogy nem szeretem, nem fogom megenni. Nekik oda adom és ők eszik le róla mert a szüleim nagyon szeretik a porcogót leszopogatni a csontról.
2020. jún. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!