Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Melyek azok a cégek a szuperma...

Melyek azok a cégek a szupermarketekben, amelyek egészséges, jól tartott csirkehúst/tojást forgalmaznak?

Figyelt kérdés
Tehát olyat, ami hosszabb időre kimehet kapirgálni, nincs levágva a csőre és jóféle takarmányt kap (füvet is). Vagy ha nincs ilyen akkor mondanátok-e valami elérhető alternatívát. Tejből is jöhet ajánlás (legeltetés, megfelelő takarmány, nincs antibiotikum). Budán lakom, tehát a közelben levő gazdákat is lehet írni esetleg.

2020. jún. 6. 20:00
 1/6 Noblesse Oblige ***** válasza:
92%

Bio Tej és tojás.

Alternatíva: fuchs tojás, gyógynövényeket is használnak tápnak.

[link]

2020. jún. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
66%
Egy boldog csirke boldogan hal meg?
2020. jún. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%
Termelői piacok.
2020. jún. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kedves második válaszoló szerinted ha lehet az állattenyésztést jobban, az állatok számára kedvezőbben csinálni, akkor ne támogassuk ezeket a márkákat? Ha az állatölés ellen vagy azt teljesen megértem, de nem csak a fekete és fehér közül lehet választani, hanem vannak alternatívák, középutak is. Ha az emberek értékelnék a kis lépéseket és nem lehurrognák a másikat akkor sokkal, de sokkal jobb világban élnénk.
2020. jún. 6. 21:41
 5/6 anonim ***** válasza:
81%
Kedves masodik valaszolo vagyok. Nem hurrogtam le senkit, feltettem egy koltoi kerdest. Egyebekben nem erdekel semmilyen csirke elete/halala ... finom legyen, ennyi a dolga.
2020. jún. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Így már tényleg 100% gratuláció. Ez az oldal arra van, hogy az emberek segítsenek egymásnak m e g t u d n i dolgokat. Senki nem igényli a költői kérdéseket, nyugodtan megspórolhatsz annyi időt az életedből, hogy megtartod magadnak.
2020. jún. 7. 08:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!