Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Ennyire megdrágultak volna az...

Ennyire megdrágultak volna az élelmiszerek?

Figyelt kérdés

Lidlbe járok, hozzászoktam ezek szerint az ottani árakhoz. Ma az auchanba mentem, ledöbbentem, hogy milyen árak vannak ott. Egy normális kenyér 400g 550 ft, 1 normális fogkrém 1000+ ft, tusfürdő nivea 250ml 950 ft.. Pesten meg lehet oldani ezeket okosba, kínai kisboltokba, de pl aki nem ismer ilyen helyeket, az brutális mennyit elkölthet ilyenekre.


Ti hol szoktatok vásárolni, hogy oldjátok meg minél olcsóbban, de minőségi dolgokhoz ragaszkodva?



2020. jún. 7. 09:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
82%
tusfürdöt,fogkrémet drogėriåbol veszek nem auchanbol,mindig is dråga hely volt az auchan .
2020. jún. 7. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

hát nem tudom. Dmben se sokkal olcsóbb. Van itt a kis kínai bolt, nivea tusfürdő 450 ft, sensodyne fogkrém 600-700ft...

1l szájvív listerine 1600 ft.


Jó, gondolom adócsalók, de valahogy megszoktam ezeket az árakat :D :D

2020. jún. 7. 17:38
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező , én az eurofamilyre és a rossmann-ra gondoltam . Eurofamilyben 540 a nivea tusfürdő 250 ml. Meg persze ott vannak még a kínai kisboltok is ha van rá lehetőséged . De itt nálunk vidéken maradnak a drogériák . Auchan itt nincs de nem is járnék oda . Szoktam nézegetni a webshopot, horror árak vannak ott .
2020. jún. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Ja és eurofamily is van szerencsére .
2020. jún. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
Én Müller drogéria vásàrolok ott sem ezer Ft nivea tusfürdő és fogkrém öl is van növény választék 1000fz alatt is.
2020. jún. 8. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!