Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Egész Magyarországon csak a...

Egész Magyarországon csak a csepeli mentősök kaptak 10 rekesz almát ajándékba?Vagy máshol is kaptak a mentősök almát elismeréséül?

Figyelt kérdés
Arról olvastam hogy a csepeli mentősök 10 rekesz almát kaptak Németh Szilárdtól.De mi a helyzet Budapest többi kerületében?És a vidéki falvakkal,városokkal?Ott nem kaptak a mentősök semmit?

2020. jún. 9. 10:40
 1/6 A kérdező kommentje:
Amúgy nem olcsó az alma,piacon láttam,600-ért adták kilóját.
2020. jún. 9. 10:44
 2/6 anonim ***** válasza:
72%
Én az almát is megalázónak tartanám, ha mentős lennék. Úgy gondolom, hogy többet ér a munkájuk. Mondjuk amíg marad a Fidesz, addig többet nem várhatunk...
2020. jún. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ha tíz rekesz almát osztott ki a Szilárd,fejenként hány darab jutott egy mentősnek?
2020. jún. 9. 10:49
 4/6 anonim ***** válasza:
53%

Jutalomfalat 😂😂😂😂besz*rok


Jövő évi matekérettségi feladataiban már benne lesz az utolsó kérdés.



#1-nek igaza van.

Van eü rutinom, kivonuló is. Télen, nyáron, sárban, fagyban, és néha sajnos olyan helyekre kell menniük, aminél a koszos, sáros,jeges utca is jobb.


Ilyen munkakörülményekhez ez a fizetés, amit kapnak, vicc.

És akkor erről a covid baromságról is mindent elmond, hogy Szisszentyű kivisz egy pár almát.

Ugyan... De persze jogos, egészségünkre vigyázni kell. Ennyi erővel adhatott volna bérletet a grupamába vagy akármelyik stadionba, mert azok is egészségmegőrző céllal épültek.

De ha bárki fog egy népeg.ügyi könyvet ki fog derülni, hogy a sport, az ló*** esti fényben a prevenció terén, ha mellette a táplálkozás, stressz és egyéb faktorok (állami szolgáltatások) nem segítik elő az egészség fenntartását.

2020. jún. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
83%
Nálunk (vidék) pénzadományt, meleg ebédet, védőfelszereléseket, mosógépet, szárítógépet, tartós élelmiszert és hasonlókat kaptak a járvány kezdete óta a mentőállomás dolgozói, én legalábbis ezeket láttam. Ja, de ezeket nem is politikusok adták, hanem a város lakói és cégei.
2020. jún. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A járvány ideje alatt sokan csatlakoztak az etwas a fokot kampányhoz,magánszemélyek,és vállalkozások,sőt egy szurkolói csoport is .
2020. jún. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!