Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Mit tegyek, hogy ne unjam meg...

Mit tegyek, hogy ne unjam meg a kedvenc ételem?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a hamburgert és hetente legalább két-háromszor eszem ebédre és nem szeretném megutálni azt ízét, mert még régebben napi szinten ettem joghurtot és azóta ha a joghurt ízére gondolok elkap a hányinger

Mit tegyek, hogy ez ne történjen meg még egyszer? Továbbra is szeretném gyakran enni.



2020. jún. 12. 11:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne edd ennyire gyakran, erre nincs más tanács, hacsak nem megfelel bármi, ami buciba van rakva, mert akkor egyél minden alkalommal más hússal/feltéttel/szósszal.
2020. jún. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A hamburger az egyik legkönnyebben variálható étel a világon, hiszen lényegében egy szendvicsről van szó. Rakj bele mindig más feltétet. Ha nem ragaszkodsz a marhahúspogácsához, akkor azt is lehet váltogatni.
2020. jún. 12. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha megutálod, akkor nem fog hiányozni az íze. Nem értem a kérdést. Az ember ízlése változik, lehet 1-2 évig hambi, utána lehet megunod és elkezdesz dönerezni. Attól nem kell tartani, hogy ha megunod a hambit, utána semmit nem fogsz kívánni. Jön majd más és ilyenkor az előző slágerkaja már nem hiányzik.
2020. jún. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én alapban nem értem a problémádat!

Ha KÍVÁNOD a hamburgert - sőt a kedvenced - és éhes vagy, akkor megveszed, megeszed és nem fogod megutálni!

Viszont azt nehezen képzelem el, hogy éhes vagy,

- Mit is egyek, mit is egyek?

- Egyek hamburbert?

- Nem kívánom, mert egész héten azt ettem

- De hát az a kedvencem!

- DE NEM KÍVÁNOM!!!

- Nem baj azt eszem, mert az a kedvencem!

Megettem, ... boááááááá!

Vajon miért utáltam meg???

2020. jún. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ahogy az előzőek írják. Ne egyed állandóan.
2020. jún. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!