Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Orsi márkájú kenőmájas kacsamá...

Orsi márkájú kenőmájas kacsamájas miért ilyen ehetetlek? Konkrétan alumínium ízű,ilyenkor hol van a nébih?

Figyelt kérdés
2020. jún. 23. 20:04
 1/4 anonim ***** válasza:
51%
Menj fogorvoshoz, mert mikot egyedül te érzed ilyennek a kaját, ott valszeg veled van a baj. Meg szerinted Nebihnél nonstop ráernek és mindenhol ott vannak? Honnan a jo istenből tudnának a problémáról anélkül, h nem jelented be? A folyamatos mintavétel a boltban szerinted hány terméket érint?
2020. jún. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
38%
Orsi- nak minden terméke ehetetlenül szar élelmiszeripari hulladék. Magam S értem hogy létezhet még a cég ilyen aljadék minőség mellett.
2020. jún. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
42%
Ne szídd a termékeinket
2020. jún. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem egyedül én érzem ilyennek, konkrétan mindenki kiköpte! Ment is a kutyának még neki se kellett! Na ez már egy szint sztem. Soha nem írtam ki ételről kérdést ide, de ezt nem tudtam megállni. Ja és frissen vettük hosszú szaviidővel! Mindenki próbálja ki, kíváncsi vagyok hány ember szerint ehető,sőt továbbmegyek finom.
2020. jún. 24. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!