Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Szerintetek miert lett mostaná...

Szerintetek miert lett mostanában csomó minden drágább (nem csak élelmiszerre gondolok) a vírus előtti időkhöz kèpest?

Figyelt kérdés

Én rosszul vagyok ettől.

Főleg hogy az én fizum meg kevesebb lett....:/


2020. júl. 9. 09:25
 1/5 anonim ***** válasza:
87%

év eleje: 320 Ft / euró

most: 355 Ft / euró


Nem nehéz meglátni az összefüggést.

2020. júl. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Basszus, erre nem gondoltam, köszi, hogy írtál!


Jó lenne ha visszaállna majd kicsit, vagy nem tudom....:/

2020. júl. 9. 09:41
 3/5 batta80 ***** válasza:
100%

Egyrészt az euró, másrészt jóval drágább minden alapanyag, és a beszerezhetőség szünetelése még inkább felvitte az árakat.

A cég, ahol dolgozom, bizony küzdött ezzel a helyzettel két hónapig legalább. Borzalmas hiány keletkezett az alapanyagokból, és hiába azonnal fizettünk euróban, nem volt mit venni. Mire lett, addigra 3-szoros áron lett, de megvettük, mert kellett. És úgymaradt. :(

2020. júl. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Trükk . Mesterségesen okozták ezt a csődöt , leallt az eu es a világ . Kevesebb emberrel extra haszonnal robottal legyartották ami kellett de azt is raktarokba vittek pihentetni . Vesztegeltek a kamionok vasúti es teherszallitok . A pango keszleteket drágán eladták . Orbán és más szakik 2 éve gatták h9gy jön a válság takarekoskodjunk , usa pedig azt hogy lesz világjarvány lesz . Véletlen ? Nem forgatókönyv .
2020. júl. 9. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Második válaszoló amit írtál az nagyon durva :/

Köszönöm, hogy írtál!

2020. júl. 9. 23:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!