Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Kell attól félni, hogy nem...

Kell attól félni, hogy nem lesz élelmiszer a Supermarketekbe ? Ha jön a koronavírus vissza?

Figyelt kérdés

Mindenhol azt olvasni, hogy jő a második hullám. Ismét szigorítások, bezárások, home office lesz. Iskolák sem nyitnak már ki talán. Én attól félek a legjobban, hogy kifogynak az éellmiszerekből az üzletek.


Hála az Égnek jól feltankoltam konzervbabbal, tartós tejjel, kólával, sörrel és csemege kukoricával. Még nem is mertem hozzányulni, mert tudtam hogy még kellhet. Szerinted mondjam meg a bátyámnak, hogy ő is tárazzon be? Vgay jobb ha én is még veszek két hónapnyit hozzá?



2020. júl. 11. 20:31
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
97%
3, nem egészen így van. Én pl napokig nem tudtam tésztát, lisztet, rizst, bulgurt, olajat, csirkét venni, mert dolgozom délelőtt. Mire boltba értem, a hörcsögölők elvitték, amit aznap kiraktak. Nem az a baj, hogy nincs, az a baj, hogy ami van, azt az emberek egy része vásárolja fel.
2020. júl. 12. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
97%

Legfeljebb azért kell üres polcra számítani, mert az emberek többsége megy mint a csürhe és csak az számít nekik, hogy nekik legyen, még 3 hónap múlva is 2 karton lisztjük és az árufeltöltők is emberek, nem tudnak olyan gyorsasággal mindent utántölteni, amilyen sebességgel ürülnek a polcok.

Az értelmes emberek tudják, hogy nem lesz élelmiszerhiány. Csak sajnos nagy a csürhe.

2020. júl. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
40%
Igen, kell tőle félni. Annyira felfordult minden, hogy most a legjobb a biztonság.
2020. júl. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Remélem már tanultak az emberek az első hullámból, hogy nem kell semmit betárazni, mert minden bolt nyitva volt és be lehetett vásárolni, legfeljebb 1-2 termékből volt néha hiány, de azt is pótolták utána. Felesleges az őrült felvásárlás. Én márciusban sem tankoltam fel semmit és mégis volt minden nap mit ennünk, mit vennünk.
2020. júl. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
100%
14! Igaz, hogy így volt, de nem kell mindent alapnak venni! Mi van, ha a második hullám sokkal súlyosabb lesz?
2020. júl. 13. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
76%
14, dehogy tanultak. Éjszakás voltam szombaton, vaásrnap reggel hazafelé teszkó. NAgypapa, nagymama, két kocsit toltak, tele liszt, cukor, olaj... a pénztárosnak mondták, hogy hallották, hogy lesz valami bejelentés, inkább előre készülnek.
2020. júl. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
16-os, ez most volt?
2020. júl. 13. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
igen, vasárnap, Zalaegerszeg, fél kilenc körül :)
2020. júl. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!