Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » A Tofut le lehet fagyasztani?

A Tofut le lehet fagyasztani?

Figyelt kérdés
Szóval a nagyszüleimnél töltöttünk vidéken 2 napot. Nem fogyott el az összes tofum amit vettem magamnak. Nem tudtam mit kezdjek vele ugyhogy hazafele indulás előtt bedobtam a fagyasztóba hogy majd legközelebb jó lesz az. Előreláthatóan kb.egy hónap múlva megyek újra. Addig eláll a fagyasztóba?

2020. júl. 19. 22:59
 1/6 anonim ***** válasza:
35%
pont ugyanolyan gumis szarnlesz mint előtte volt. semmi baja nem lesz
2020. júl. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
Igen!
2020. júl. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
19%
Lefagyasztani le lehet, nem tudom, hogy szabad-e...
2020. júl. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
92%
Én egyszer fagyasztottam, de kiolvasztás után más lett az állaga, kicsit morzsássabb, rágósabb, vízízűbb. Azért megettük. Persze fagyasztótól, kiolvasztástól és a végén készített étel fajtájától is függhet.
2020. júl. 20. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Le lehet fagyasztani, de megváltozik az állaga. Sokkal szivacsosabb lesz és könnyebben szétesik. Kiolvasztás után könnyebb kinyomni belőle a vizet, mint fagyasztás előtt, ezért olyan ételekbe érdemes használni, amibe fontos, hohy száraz legyen, vagy előtte pácolni.


Fagyottan mustársárga színe van, de ez semmi rosszat nem jelent. Kiolvasztva ismét fehér lesz.

2020. júl. 20. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Mindent lefagyaszthatsz kérdés érdemes-e?

Mikor kiengeded kijön belöle majd a víz egy része az állaga kicsit rosszabb lesz

2020. júl. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!