Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Fiatalabbak! Mennyit költötök...

Fiatalabbak! Mennyit költötök élelmiszerre?

Figyelt kérdés

Édesapámmal élünk ketten. Ő egyáltalán nem nagy étkű. Van olyan, hogy egy nap csak kétszer eszik, én viszont szeretek enni és van, hogy magamnak bevásárolok, de sokszor "rengeteg" pénzt elkötök amit aztán megbánok.

Olyat is vásárolok ami nem is kell pl. Plusz egészségesebben is étkezem, mint apukám.

Érdekelne, hogy a korombeli fiatalok miket esznek és mennyit költenek?

Tudom mindenkinél más, de na.

Egyébként én 23 éves lány vagyok.



2020. aug. 2. 18:25
 1/3 anonim ***** válasza:

kb havi 20-25 ezret úgy, hogy tojást, lekvárt befőtteket otthonról kapom.


Én is egészségesebben főzöm, úgy oldom meg hogy a főételt két napra készítem, a köretet változtatom.

Zárás előtt sok helyen féláron adják a péktermékeket, és a közeli lejáratú termékeket is mindig megnézem. Minden nap legalább kétszer eszem zöldséget, egyszer gyümölcsöt vagy smoothiet.


Most chilis babot csináltam, ma tortilla volt hozzá, holnap a maradékba főzök kis barnarizst, két napi főtt ételem megvan 600 forintból.

2020. aug. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Mindent magamnak veszek, otthon főzök, így kb. 45-50 ezer.
2020. aug. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Kb 40.000

Magamra főzök, de néha büfében ebédelek, vagy veszek mirelitpizzát.

2020. aug. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!