Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Csilisbabot csak friss darálth...

Csilisbabot csak friss darálthúsból lehet főzni?

Figyelt kérdés

Csilisbabot szeretnék főzni, de nincs itthon darálthús, csak csontos húsok.Van viszont lefagyasztva 4 db zsemlemorzsába forgatott fasírt.

Kiolvasztva esetleg ezt is felhasználhatnám hozzá ?vagy nagyon más lesz, mint sima darálthússal ?



2017. jún. 13. 11:23
 1/9 anonim ***** válasza:
26%
Bármiből lehet csípős babot főzni.
2017. jún. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Fagyasztott darálthúsból lehet, de azért egy elkészített és lefagyasztott fasírtból elég furcsa lesz szerintem.
2017. jún. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
A csilisbab eredetileg NEM darált húsból készül.
2017. jún. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszi, de nem arra voltam kíváncsi, hogy milyen az "eredeti " csilisbab. Szerintem mindenki tudja mire gondolok,nem kell jönni az "igazival "...

A többieknek köszönöm a választ, majd még gondolkodom rajta.

2017. jún. 13. 11:46
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én megcsinálnám a csilisbabot hús nélkül, kisütném a fasírtot és az lenne a feltét.
2017. jún. 13. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 acelsziv ***** válasza:
68%
Magyarán: Csináltál paradicsomos babfőzeléket fasirttal.
2017. jún. 13. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Megcsinálnám hús nélkül és feltétnek használnám a fasírtot. Mi amúgy sosem darálthússal csináljuk. Apró kockákra vágott karajt szoktunk belefőzni. Szerintem így a legfinomabb.
2017. jún. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
73%

Kérdésedre a válasz igen, felhasználhatod, de az (már bocsánat) nem lesz csilisbab. Van ahogy hús nélkül csinálják. A feltétes ötlet szerintem nagyon jó. Majd Írd meg milyen a fasírtból készített csilisbab.

Az felmerült benned hogy a fasirtban nem csak darált hús van? Én úgy tudom, kell bele tojás meg zsemle meg fűszerek.

2017. jún. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
#1-nek: én tegnap gumipapucsból próbáltam, sajnos nem sikerült :/
2017. jún. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!