Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Hány pizzát visz magával...

Palierok5 kérdése:

Hány pizzát visz magával egyszerre egy futár?

Figyelt kérdés
Amikor elindul a futár az étteremből hány pizzát visz magával? Úgy értem, hogy hány címre indul el? Elviszi a címre és visszamegy az étterembe újért, vagy egyszerre több címre kiszállítja?

2020. szept. 10. 23:10
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Több címet visznek egyszerre általában. De ez attól függ, hogy mekkora az adott hely és hány futár van és hány megrendelés van. Az egyik legjobb haverom futár és van, hogy csak 1-2 címmel rohangál, de délben és este egy időszakban van olyan, hogy 6-8 cím is van nála egyszerre. Olyankor értelemszerűen úgy halad, hogy ne veszítsen időt a felesleges körökkel. Nyilván ez haladás szempontjából kell érteni. Próbálja kidobni fizikai szempontból sorban a címeket. Ha végzett akkor tér vissza az étterembe és veszi fel az újabb adagot, ha van. Az is jellemző, hogy összevárnak 3-4 címet és csak akkor indul el, nem rohan egy címmel mondjuk, ha másik két cím 10 perc múlva elkészül.


Neki a legtöbb pizza ami egyszerre nála volt az 10 darab 50-es. (De ez egy helyre ment.)

2020. szept. 11. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Én pizzáztam egy jó darabig. Hát a legtöbb pizza amit emlékeim szerint vittem, az ~40db pizza volt. :D Persze, ez egy focicsapat játékosainak. :D Volt több ilyen is. Volt, hogy közel 10-20-30 pizzákat vittünk egy helyre. Például egy nagyobb gyár irodai dolgozóinak stb. + Még azok a címek, amik nálunk voltak. :D Azok is pizzák, frissen sültek, desszertek fagyi stb. :D
2020. szept. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!