Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Az normális, hogy számomra...

Az normális, hogy számomra unalmas minden ami a hűtőben van a reggelihez? Még a szalonna is uncsi amikor reggelit készítek. 21/F

Figyelt kérdés

2020. szept. 22. 10:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
94%

Vásárolj magadnak olyat, ami nem uncsi. Ilyen egyszerű!

Vagy ha te vásárolsz magadnak, akkor miért uncsi dolgokat veszel?

2020. szept. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
Ha unalmas cuccokat vásárolsz, nyilván unalmas lesz a végeredmény is....
2020. szept. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
92%
Akkor ne unalmas dolgokat vegyél.
2020. szept. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%

Én sem értlek!

Nálunk apám vidéki ember, neki a kolbász, szalonna, töpörtyű, télen a sült hurka-kolbász a reggeli. Én nem szeretnék ilyeneket enni évszámra reggelire, így megveszem magamnak amit én kedvelek.

2020. szept. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%
Ha minden nap ugyanazt eszed, akkor simán ráunhatsz, vásárolj változatosabban. Én szinte minden reggel szendvicset reggelizek, de van itthon sokna, zalai felvágott, téliszalámi, gyulai kolbász, 3 fajta sajt, uborka, paradicsom, szóval van hogyan variálni. Szoktam mindenféle szendvicskrémeket, házi májkrémet, ilyesmit is készíteni. Tojást is gyakran eszem, 6-7 féleképpen variálom a tükörtojástól a buggyantott tojásig. Kis kreativitással simán leküzdhető akadály :)
2020. szept. 22. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
86%
Kérdező, én értelek. Egyre többször érzem, hogy hiába van tele a hűtő, valahogy semmihez nincs kedvem.
2020. szept. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
88%
Ki vásárol rád, kérdező...????
2020. szept. 22. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
92%

Tegyél olyanokat a hűtőbe, ami nem unalmas.

Vagy készíts olyat belőlük, ami nem átlagos.

Pl. a kenyér unalmas. Egy szuper melegszendvics nem. Vagy egy bundáskenyér sem.

2020. szept. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Reggel nekem sincs étvágyam, valahogy erőltetettnek érzem. Én azt szoktam csinálni, hogy munka felé menet bemegyek a pékségbe, veszek valamit, majd 10 óra környékén megeszem tízóraiként, arra általában már megjön az étvágy és éhség.
2020. szept. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
20%
Szedd ki a hűtőből este, és másnap nem a hűtőben lesz, hanem az asztalon,(lehet, hogy rohadtan) de nem unalmasan🤷‍♀️😅😂
2020. szept. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!