Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Ha a torma növényt kiszedem a...

Ha a torma növényt kiszedem a földből, ugye már elszórta a magjait, és ugyanúgy kihajt jövőre is, ugye? Olyan szép ott, nem merem most kiszedni; imádom egyébként a tormát, most egy ilyen növény van belőle. Szerintem az a sok levél 1 csomóba tartozik.

Figyelt kérdés

Szeretem az ízét is, meg szép is; mostanában nem szoktunk kertészkedni, de nemtom, lehet, hogy valahol több van, és akkor ott pl bátrabban merik kihúzni, pl egy boltban. Mert ha a hagymákat kiszedegetjük, akkor vajon azt is el kell újra ültetni, vagy szétszórta már a magvait?


Előre is köszönöm. Igen , egy múltkori tormás kérdés is az enyém volt. :)



2020. okt. 16. 19:59
 1/5 A kérdező kommentje:

Mert inkább úgy szeretném, hogy akkor több legyen belőle; igazából a tormával itthon nem szoktunk foglalkozni, csak mindig konstatáljuk, hogy van, és örülünk neki. :) Meg egyszer valaki hazahozott egy boltit, kis üveggel, az is nagyon jó volt. Itthonit talán már több éve nem evett nálunk anyám sem. Sőt, lehet, hogy inkább már 20 az a 15. :)

Légyszi kedves válaszokat írjatok. :) :)

2020. okt. 16. 20:01
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
Én úgy tudom ki se lehet írtani. Úgy nő mint a gyom! :-)
2020. okt. 16. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
2020. okt. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A torma elsősorban gyökérdugványról (tehát ivartalanul) szaporodik ill. szaporítják. A nedvesebb termőhelyet kedveli.
2020. okt. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Tormagyökér darabkákat szúrj le a földbe, szépen megered.
2020. okt. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!