Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Lehet hogy romlott volt a...

Lehet hogy romlott volt a darált hús?

Figyelt kérdés
Kb 1 hónapja vettem egy vákumcsomagolásos darált sertéshúst és azonnal lefagyasztottam. Tegnap elővettem ,kiolvasztottam és ma pedig töltött káposztát csináltam belőle. Amikor felbontottam megszagoltam mert láttam hogy alatta volt egy kis véres lé de semmi furcsa szaga nem volt. Viszont amikor főzni kezdtem akkor éreztem egy furcsa szagot, büdösnek nem mondanám csak fura.. Félek hogy romlott volt és valami bajunk lesz. Szerintetek? Vagy valami mástól lehetett fura szaga?

2020. okt. 17. 13:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A fövõ romlott darálthús szagára nem mondtad volna hogy fura.Orfacsaró būzt áraszt ami belepi az egész lakást.Tapasztalat.
2020. okt. 17. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az előzővel, ami romlott az nem kérdés, tuti nem volt romlott.
2020. okt. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem ha le volt fagyasztva lejárat előtt akkor nem is romolhatott meg
2020. okt. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
nem volt romlott, én mindig érzem azt a darálthús szagot, főleg ha marha. a rohadó hús szaga nem csupán kellemetlen, ahogy már előttem is írták
2020. okt. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
88%
Vákuumcsomagoltnak nem a legfrissebb húst teszik ki, ennyi a titok. Tudom, milyen szagra gondolsz, én is éreztem már ilyet, de nem lesz tőle semmi bajotok, ha rendesen megfőzöd. :)
2020. okt. 17. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%
Én csak frissen veszek darálthúst. Nagyon kiérzem rajta ha már 2-3 nappal a lejárat előtt van és nem is tudom megenni. Igen sajnos vákuum csomagolva nem a legfrissebb húst teszik ki.
2020. okt. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a választ! :) Nem lett bajunk, de többet nem fagyasztok le ilyen darált húst. :/
2020. okt. 18. 17:30
 8/9 anonim ***** válasza:

Én tegnap vettem vákumcsomagolt darált húst. Semmi fura szagot nem éreztem, mikor ma kibontottam az egyik dobozt. Csilis bab lett belőle és nagyon finomra sikerült.

A másik adagot bezacskóztam és ment a mélyhűtőbe jövő hétre.

2020. okt. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
8-as vagyok. Amúgy anyukám is sokszor vett ilyen darálthúst, és sosem volt se romlott, se fura szagú.
2020. okt. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!