Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Kínai kajáldában a szójaszószt...

Kínai kajáldában a szójaszósztól ment már nektek is a hasatok?

Figyelt kérdés
Tettem a szezamos csirkere egy kis szojaszoszt, es szerintem nem telt el negyed ora es irgalmatlan hasmenest kaptam tole. Meg az volt a szerencsem hogy egyik baratnommel beszelgettunk miutan megettuk es nem indultam meg el hazafele.

2020. okt. 29. 18:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem, soha.
2020. okt. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
69%
Kizárt, hogy a szójaszósztól lett volna, vagy vizezik ezerrel és senki más nem használja. A szójaszósz tele van sóval, sőt nem is nagyon áll másból csak sóból, szójababból, ami még fermentálva is van néha és ecetből. A ketchup előbb romlik meg, mint egy szójaszósz és szerintem egy kínaiban naponta elfogy, tehát nem nagyon tud lejárni.
2020. okt. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Lehet szója intolerancia is. Vegyél valami szójásat a boltban pl egy szója joghurtot vagy tofut és meglátod.

A hússal is baj lehetett. Bár az tovább rartott volna mint egy alkalom.

2020. okt. 31. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
91%
Fura, nekem is szörnyű hasmenésem lett a szójaszósztól a múltkor. És nem csak nekem. Két barátnőmmel voltam étteremben és mindannyian gyomorrontást kaptunk. Egész éjjel fostunk. Őrület volt. És az sem segített, hogy másnap tojássalátás szendvicstől egész nap puffadtunk, fingottunk, görcsölt a hasunk.
2020. okt. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!