Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Hol tudnék venni Nippon...

Skateboard kérdése:

Hol tudnék venni Nippon rizses csokit?

Figyelt kérdés

Régen a lidlben tudtam venni Nippon nevű rizses csokit, de már 4 éve biztos sehol nem láttam... megszűntették, és azóta se találok olyan finom rizses csokit mint ez a nippon volt, eszméletlen finom cucc volt.

Hol tudnék venni ilyen csokit??



2020. nov. 12. 16:56
 1/6 anonim válasza:
Ahol lakom, ott a piacon van egy csoki árus aki németből hozza be a csokikat, nála lehet kapni. De supermarketekbe nem láttam én se
2020. nov. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Multkor vettünk is ilyet, bár nekem kicsit édes
2020. nov. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
És az hol van az a piac?
2020. nov. 14. 13:04
 4/6 anonim válasza:
Pakson, a piactéren (google mapson megtalálod)
2020. nov. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A Lidl-ben most is van rizses csoki, csak már nem Nippon a neve. A Penny-ban is szoktam látni. A Spar, Interspar üzletekben is van. Metro, Tesco, Aldi, Auchan.
2020. nov. 15. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy van rizses csoki több féle is, de pont ez a bajom, hogy NEM Nippon, és én kifejezetten Nippon rizses csokit keresek!
2020. nov. 15. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!