Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Melyik mirelit hamburgerhús a...

Melyik mirelit hamburgerhús a legjobb?

Figyelt kérdés
Van olyan amelyik nem rágós, darabos, hanem normális állagú ( mint bárhol ahol kész hamburgert árulnak ) és nincs szétszójázva sem?

2020. nov. 26. 10:07
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Nem mócsingos úgyértem. Régebben próbáltam 1-2 fajtát de se nem volt okés íze és az állaguk fertelmes.
2020. nov. 26. 10:08
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Melyiket próbáltad?

Én nem szoktam ilyesmit venni (gyártok magamnak, ha arra van gusztusom), de pár helyen azért lehet 90% hústartalom körülit kapni - abba tuti nincs szója.


Asszem, a Lidlben is ilyen van.

2020. nov. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Plusz: ezt a tesztet is érdemes végigolvasnod:


[link]

2020. nov. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Aldis
2020. nov. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Lidlbe van a hütőbe átlátszó zacskóban, az elején sötét cimke van ,4 db van benne, nekem az vált be
2020. nov. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
68%

Melyik mirelit hamburgerhús a legjobb?


Termeszetesen amit a McDonalds es a BurgerKing hasznal, de olyat ugy sem kapsz utcai kereskedelemben.

2020. nov. 26. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Lidl-ős verzió.
2020. nov. 26. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

A Lidl-ben van Grill Fun fajta az nem mirelit, meg van a McKenedy ( ilyen amerikai zászló színei vannak) na az mirelit. Az Aldiban dettó van mirelit és nem mirelit is. Most aki csak ennyit írt, hogy Aldis Lidls az melyikre gondolt?


Ha magamnak akarok gyártani húst, akkor azt a marha mely részéből érdemes daráltatni? Szerintem hamburgerhez egy viszonylag olcsóbb marha rész is megfelelő. Vagy már eleve darált marhából szokta így csinálja?

Régebben amikor sütöttem olyan probléma is volt, hogy folyton felkunkorodott és nem maradt lapos. Ezzel mit lehet kezdeni?

2020. nov. 26. 12:10
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

a linkelt cikkben az Aldi-s mirelit volt - 98% hústartalommal.


Finom a nem-mélyhűtött is ott, de az premium kategória, két darab szokott 8-900 ft lenni. De valszeg csak nyáron van, grillezéshez.


Amúgy nem kell hozzá a legdrágább marhahús, de szoktak hozzátenni marhavese-faggyút, amit azért nem mindenhol lehet beszerezni...


[link]


[link]

2020. nov. 26. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

[link]


"A megkérdezettek kivétel nélkül egyetértettek abban, hogy a nyak, a szegy tökéletes választás pogácsának, esetleg a lapocka."

2020. nov. 26. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!