Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » A Pringles megéri az árát?...

A Pringles megéri az árát? Jobb mint a Lays, Chio, stb zacskós chipsek?

Figyelt kérdés

2020. dec. 1. 18:03
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jobb az íze, jobban is laktat, bár ugye ez csak nasi, de könnyebb rá nemet mondani, ha már kb 10db után jól laksz vele és nem eszel meg egy dobozzal vagy zacskóval.

Viszont szerintem akkor is kicsit drága. Bár van ahol nem 1000ft, láttam már 600ft ért is, annyiban viszont már tényleg éri is az árát. De ugye mindenkinek más az ízlése. Valaki írta hogy csak sósat eszik, én azt az életem árán se tudnám megenni. Én inkább a sajtos, kecsapos, hagymás tejfölös, paprikás csipszeket kedvelem. A pringles valahogy fűszeresebb szerintem, élénkebb az íze. A tortilla csipszeit kedvelem a legjobban és nem a simát, bár azok is jók.

2020. dec. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Kinek mi tetszik, nekem pl az ennek az állaga nem
2020. dec. 1. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%

9, köszi! Valaki írta már nekem ezt még pár éve itt, de nem találok azóta sem. A neten keresgéltem a Tescos chipseket, addig jutottam hogy egy almaecetes volt nekik régen, aztán már az sem.

Arról meg fogalmam sincs hogy milyen ízű az almaecet meg hogy ízlene-e :) De ha találnék, kipróbálnám.

Amit viszont szoktam rendelni Pringles-t, az sima ecet és só.

2020. dec. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

Közben rákerestem a Tescosra és valóban újra forgalmazzák :)

[link]

De almaborecetes, nem sima ecet. Olyat még nem láttam Magyarországon.

2020. dec. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem annyira nem jön be a Pringles. Nem rossz, de egyáltalán nem éri meg az árát.

#Team Lay's Chili&Lime :D

2020. dec. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
10%
Minek eszel ilyen szarokat? Egyél gyümölcsöt!
2020. dec. 1. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
56%
Olyan fura "lisztes" utóíze van a Pringlesnek, ezért szerintem kevésbé finom, mint a másik két chips. Szóval nem éri meg az árát, meg amúgy sem. Bár én kb évente 2x eszem chipset, tehát drágábbat is vehetnék, de nem ízlik annyira.
2020. dec. 2. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
17 Még annyi, hogy azt is furcsállom a Pringlesbe, hogy nagyon erőszakosan mű íze van, nagyon fűszeresek az ízesítettek, de közbe valahogy mégis olyan üres íz. Viszont megfájdul tőle a hasam legalább. Eltelít, de mintha egy kő lenne a gyomromban, és nem hozza azt az elégedett sós nasi érzést, mint más márkájú chipsek.
2020. dec. 2. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem jobb. De úgy általában a sima sajátmárkásak sem rosszabbak a Lays-nél és Chio-nál, vagy a Pringles-nél.
2020. dec. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Más, mint az egyéb chipsek. Néha meglepem magam vele, bár a 800 forintot kicsit sokallom. A Chio nálam a favorit, 0,9-es sótartalmával.
2021. márc. 14. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!