Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » A kérdésem csak annyi hogy...

Miltner Hanna kérdése:

A kérdésem csak annyi hogy hogyan csináljak olyan amerikai palacsintát hogy másnap ne legyen kemény és keserű?

Figyelt kérdés
Ja és mellőzni szeretném a velem kapcsolatos hibákat. Kérlek ilyet ne írjatok hanem inkább a lényeget írjátok le!
2020. dec. 9. 17:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
hát hogy szoktad csinálni? írd le, hátha kiderítjük közösen, hogy hol a hiba
2020. dec. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Elöször azt kellene tudni, hogy szoktad csinálni, mert akkor lehet kideríteni, mit kellene változtatni.

Kénytelenek vagyunk erre rákérdezni, mert ha a te módszereddel van gond, akkor semmilyen recept nem segít rajtad.


Nekem ugyanis még soha nem lett keserü - ezt el sem tudom képzelni, mi okozhatja, hacsak nem égeted meg, de az azonnal is rossz lenne, nem csak másnapra.

2020. dec. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
hát egy mokkáskanál sütőport szoktam belerakni 3 tojást(nyilván úgy ahogy a recept írja)12 dkg finomlisztet,1.5 dl tejet 1 csipet sót és 1 tk cukrot.Ennyi én így szoktam csinálni.
2020. dec. 26. 14:19
 4/7 anonim ***** válasza:

Rengeteg a tojás bele, ennyi liszthez max egy kellene.


Nekem jó bevált a következö:

20 dkg liszt, 1 evőkanál cukor, 1 tojás, 1 evőkanál olaj, csipet só, 1 dl tej, kb. 3 dl víz - jól kikeverni és úgy sütni enyhén kiolajozott seprenyöben.

2020. dec. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bocs, közben látom, csak kimaradt a csapott kávéskanál sütöpor.
2020. dec. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm szépen a válaszokat. Tényleg a tojás lehet sok, az felel a keménységért. A keserű pedig a sok sütőpot. Köszönöm mégegyszer.
2020. dec. 27. 19:42
 7/7 anonim ***** válasza:
Szivesen és sok sikert legközelebb!
2020. dec. 27. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!