Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Miért nem lehet a boltokban a...

Miért nem lehet a boltokban a Capuccino port és az energiaitalokat SZÉP Kártyával kifizetni?

Figyelt kérdés
Ma azért nem tudtam azzal fizetni, mert ezeket is vettem. Ezek miért nem élelmiszerek?

2020. dec. 18. 22:24
 1/8 anonim ***** válasza:
59%

Csak étteremben fizethetsz vele, ha jól tudom.


[link]

2020. dec. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%
Lehet bizonyos boltolba is, bár energiaitalt és kávét még nem próbáltam, de ezek utan nem is fogom akkor. Biztos károsnak gondoljak es ezert nem lehet
2020. dec. 19. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
25%
Azért mert ha fel akarod magadat turbózni koffeinnel, akkor Széchenyi elkezd forogni a sírjában.
2020. dec. 19. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
Coopban energyt tuti lehet, masikat sose probaltam. Energy rajongo vok, azt mindig lehetett mindenhol
2020. dec. 19. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
86%

Az a baj, hogy nincs normálisan meghatározva. Nálunk az egyik boltban az egyik kasszás elfogadta alkoholra is a másik meg nem volt hajlandó. Ugyan ott. Másik üzletben bármire elfogadják. Akár szappanra is 🤷

Milyen jó hogy megszűnt az Erzsébet kártya nem?🙄

2020. dec. 19. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

1

Amúgy kész ételre lehet használni. Most hogy pl egy coop mi alapján fogadhatja akkor el? Gondolom a fornetti. De ennyi erővel akár lidl is elfogadhatná🤷

2020. dec. 19. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
89%
Nálunk a coopban hentesárut vehetsz csak vele.
2020. dec. 19. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
72%
Alap élelmiszerekre van, a kávé és energiaital pedig nem az. Viszont vannak boltok amiket nem érdekel, náluk vehetsz rajta bármit.
2020. dec. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!