Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Valakinek bevált ez a fajta...

Valakinek bevált ez a fajta szlovák panírozott halfilé (OBALENÉ FILETY hlbokozmrazené )?

Figyelt kérdés

Nem ettem még ilyet, de lehet most kapni a boltban. Karácsonyra megvenném, de nem merem megvenni, mert egyszer már vettem valamilyen panírozott halfiléből nagyon rosszat. Persze nem emlékszem, milyen fajta márka is volt pontosan. Legközelebb lefényképzem a csomagolást.


[link]



2020. dec. 20. 18:01
 1/5 A kérdező kommentje:
Tehát kékes, kékesfehér csomagolás, a csomagoláson lévő képen a halfilé egy szelet paradicsom és egy szép zöld hegyeserős paprika mellett látható, valamint egy kis fodros salátalevél is figyel a háttérből.
2020. dec. 20. 18:03
 2/5 anonim válasza:

Kedves kérdező!

Lehetséges, hogy rosszul emlékszem, vagy csak nem volt szerencsém, de nekem nem jött be. Csak arra emlkékszem, hogy felírtam a hűtőmön lévő bevásárlólistára egy másik filét, mivel "ennek olyan mű íze van". Szerintem inkább csinálj olyat, amit ismersz. Kísérletezni jó dolog, de nem éppen Karácsonykor, ha csak nem adrenalinfüggő a család :D

Ami még semmiképpen nem jött be nekünk, az a "bébi filé" nem ez a neve, csak így neveztük el, mivel ilyen cuki formákból áll. Rántás az egész :/

2020. dec. 23. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Na most kipróbáltam mégis, és ha nem is fantasztikus volt, de azért egynek elment. Ebben volt hal is bőven. Igaz sütőpapíron sütöttem meg, nem pedig olajban. Végülis elfogyott az összes már másnapra. Viszont elég drágának tűnt, 2100 Ft :|
2020. dec. 23. 22:07
 4/5 anonim válasza:

(a kettes válaszoló vagyok)

Örülök, hogy ízlett végül :D

Sütőpapíron még nempróbáltam, köszi az ötletet!

2100 ft az elég drága szerintem is.

Holnap ilyet fogsz csinálni, vagy inkább valami mást? Mi is halat fogunk enni, még nem tudom milyet. Holnap megyek az üzletbe, jó lenne kitalálnom még. (egyébként...)-

Boldog Karácsonyt! :D

2020. dec. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát már bevágtam az egészet kenyér nélkül, úgyhogy karácsonyra valami egyéb kerül majd az asztalra :| alighanem pörkölt lesz tésztával
2020. dec. 24. 01:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!