Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Teljes kiőrlésű finom kenyér,...

Teljes kiőrlésű finom kenyér, kevés tartósítószert tartalmazó, kis kalóriatartalmút de milyet?

Figyelt kérdés

Teljes kiőrlésű, nagyon finom, kevés tartósítószerrel készülő, kis kalóriatartalmú kenyeret keresek, amit szupermarketekben is meg lehet venni.

Milyet tudnátok ajánlani?



2021. jan. 15. 18:19
 1/8 anonim ***** válasza:
Pur pur vekni
2021. jan. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ.

Ennek nincsenek fajtái/altípusai, mindenhol ez a neve?

2021. jan. 15. 18:33
 3/8 anonim ***** válasza:

[link]


Görgess lentebb. Nem vagyok meggyőzve arról, hogy az "Összetétele" felsorolásnál: a Stabilizátorok között valóban nincs tartósítószer.

Mivel a cikkben több helyen is a purpur búzából készített lisztkeverékről beszél, kizárt dolog, hogy ne lenne benne ilyen-olyan tartósító.

2021. jan. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Roberto teljeskiőrlésű is egészen finom. Még a Lidl saját sütésű tk veknije
2021. jan. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
49%
Én is tk. kenyeret eszek, de megveszem a lisztet, és itthon sütök belőle. Egy jó recepttel rövid idő alatt, egész hétre valót lehet elkészíteni. És sokkal olcsóbb!
2021. jan. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Akár ez is érdekelne: milyen lisztet veszel pontosan?
2021. jan. 15. 19:23
 7/8 anonim ***** válasza:

A Nagyi Titka liszt-családból a Teljes kiőrlésű búzalisztet használom, kenyér sütésnél szoktam hozzá keverni ugyancsak Nagyitól egy kis fehér lisztet... Olvasd el, majd nézd át a fejrészben a Receptek-et is. Azt még nem olvastam, de szerintem találsz közte kenyér-recept is.


[link]

2021. jan. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Kenyerek:

[link]

[link]

[link]

[link]


Lisztek:

[link]

[link]

2021. jan. 18. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!