Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Szoktatok Lindt csokoládét...

Szoktatok Lindt csokoládét vásárolni és szeretetitek?

Figyelt kérdés

Lindt márkaboltban vagy drogériákban és élelmiszerboltokban is elérhetőek.

Melyik a kedvencetek?



2021. febr. 26. 00:22
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
68%
Ritkán. Volt lehetőségem márkaboltban megvásárolni az összes ízt; ebből a szempontból nagyon jó, hogy darabonként lehet venni a Lindt golyókat, de sajnos egyik sem ízlett igazán az alap tej-, ét-, és fehércsokin kívül, amiket már egyébként is ismertem. Sőt, többet is kifejezetten kellemetlennek találtam. Amíg nem volt márkabolt (és nagyobb választék az élelmiszer üzletekben), nagy reményekkel vettem külföldön dobozos kiszerelést epres és narancsos(?) változatokból, illetve talán kókuszost is, de ezek közül is talán az epres volt a legelfogadhatóbb.
2021. febr. 26. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon édesszájú vagyok. Amikor először eljutottam (Németországban) márkaboltjukba, minden Lindt Lindor golyócskából vettem. A lágyan olvadó kókuszos tölteléküket szeretem a legjobban. Zöldes-kék csomagolás. De a sima tejcsokikrémes is nagyon finom (piros csomagolás). Az Excellence táblacsokijukból mindig van itthon, a 70 %-os étcsokis a kedvenc. Nagyon tetszik az ízesített verzió is (narancsos, mentás, pisztáciás).
2021. febr. 26. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
86%
A fehér Lindort szeretem, időnként szoktam venni.
2021. febr. 26. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
88%
Imádom Lindt csokikat én itt Németországban lakom sőt olyan településen ahol van lindt márkabolt elég gyakran meglátogatom a sokfélét csokit lehet kapni elég jó árban .ha különleges és finom csokit akarok adni ajándékba bárkinek lindt deszertett veszek.
2021. febr. 26. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Én az étcsikit szeretem, de már nagyon sokféle van és inkább fele annyiért veszek valami más márkát, pl az Aldiban.
2021. febr. 26. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
79%

Én kifejezetten nem szeretem. Márka ide vagy oda, nekem a tejcsokik borzalmasan édesek, az étcsoki a leg enyhébb is keserű.

Édesanyámnak vettem ajándékba, ő a 400forintos tortabevonóhoz hasonlította. Ezután úgy döntöttem,hogy soha többet nem veszek.

2021. febr. 26. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagyon ízlik, de csak a sima tejcsoki, viszont messze túl drágának találom. Sok valóban finom tejcsoki van sokkal olcsóbban is.
2021. febr. 26. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos az összes változatának erőteljes, tolakodó Lindt-íze van és mindegyik geil édes.
2021. febr. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
86%
Extra módon túlárazott termékek. Semmi különös.
2021. febr. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Táblás csokiban az étcsokoládés változatokat veszem mindig, a tej- és fehércsokisak nekem túl geil mindegyik.


A Lindor golyókkal ugyanígy vagyok, a töltelékesek kivételével (pisztácia, kókusz, cappuchino, eper, narancs) egyik sem ízlik.

2021. febr. 26. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!