Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Ez a Bonduelle gomba konyhakés...

Ez a Bonduelle gomba konyhakész termék?

Figyelt kérdés

[link]


Szükséges valamennyi ideig hőkezelni, vagy azonnal fogyasztható?


A befőttesüvegen semmi erre vonatkozó információ nem található.



2021. márc. 1. 14:29
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
ott van alatta egy recept.
2021. márc. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 savanyújóska ***** válasza:
17%
Én javasolnám a hőkezelést, elvileg meg tudod enni nyersen, de megemészteni már nem annyira és nem is egy kulináris csoda, legalább egy pirítást jó lenne adni neki.
2021. márc. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez NEM nyers, már hökezelt! Így, ahogy van meg lehet enni, csak nem feltétlen finom!
2021. márc. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ki hogyan szereti...

Én nyersből is éppen csak megijesztem forró olajon - van aki meg vajpuhává szétfőzi...

2021. márc. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Meg lehet enni, de az a lé amiben van, és ami átjárja, az nem valami jó. Én az ilyen konzerv gombákat úgy szoktam, hogy ha főtt ételbe teszem, akkor csak leszűröm, utána sima, vagy hagymás olajon lepirítom, így használom fel.


De ha nem főzöm, mondjuk egy gombasalátába, akkor leszűrés után jól átöblítem, lecsepegtetem, és úgy használom.

2021. márc. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!