Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Bolti kolbász "bőre" ehető,...

Bolti kolbász "bőre" ehető, ha a csomagoláson nincs feltüntetve erre vonatkozó információ?

Figyelt kérdés
Magyarországon van erre előírás?

2021. márc. 7. 14:08
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ehető, de én le szoktam szedni, akár bolti, akár nem. Preferencia kérdése.
2021. márc. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem lenne ehető, muszáj lenne ráírni. Ettől függetlenül én le szoktam szedni így is.
2021. márc. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én megpróbálom leszedni, vagy vágok egy szeletet, aztán megnézem, hogy el lehet-e rángni.


Nem tudom, én sosem azt nézem, mit írnak rá. Főleg azért nem, mert sokszor nincs is rajta semmilyen írás, mert leveszik róla a címkét. (Hányszor szoptam már be, hogy lejárt kolbászt sóztak rám, de ott visszamegyek, beírom a panasz könyvbe és többet ott kőlábászt nem veszek, coop, tesco, sarki hetnes...). Ráadásul az átcímkézett termékekkel napi szinten találkozom, nem hiszek én már annak, ami rá van írva.

2021. márc. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!