Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Avas Pilóta keksz?

Avas Pilóta keksz?

Figyelt kérdés
Tripla csokis pilóta kekszet ettem. Azaz csak egy darabot, mert fura íze volt. Kesernyés, de azt hittem a sok kakaótartalom miatt. A második kekszbe harapva viszont mégkeserűbb volt az ize, azt meg sem ettem. Hogyan lehet ilyen keserű-avas íze ha majd csak decemberben jár le a szavatossága? (Meg ugye nem lesz bajom attól az egy darabtól amit megettem, mert sovány vagyok, semmilyen gyomorbaj nem hiányozna.)
2021. márc. 21. 13:54
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mégis romlott lehet ha fura ízű.Nem lesz bajod egy kis darabkától.Kidobobod a többit,ennyi👏👏
2021. márc. 21. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen kidobtam, de bosszantó. Ki sem volt bontva, szavatossági odő lejárta meg messze volt.
2021. márc. 21. 14:54
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Előfordul az ilyen a nagy gyárak gyártási folyamatai során
2021. márc. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Akkor eddig szerencsém volt, mert így még Pilóta keksszel nem jártam.
2021. márc. 21. 15:09
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is jártam már így Pilóta keksszel, hogy messze volt még a lejárata, a csomagolásán sem volt sérülés, mégis ilyen állott íze volt, mintha hetek óta ki lenne bontva.
2021. márc. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sajnálom, nagyon bosszantó.
2021. márc. 21. 22:15
 7/7 Navégre válasza:
100%
Lehet hoygha nagy melegben áll, akkor hamarabb megromlik. Most bontottam ki én is egy zacskó mákot, decemberben fog lejárni, ami még 5 hónap és olyan csípős avas szaga van hoyg na. Most voltak ugye a nagy melegek, 30 fok lakásban, plusz tűzhely fölötti szekrényben volt, lehet ez meggyorsítja az avasodást. Ezért szokták valószínű mondani hoyg hűtőben tároljuk azokat a dolgokat, amik hajlamosan avasodni (zsírtartalmú ételek).
2021. júl. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!