Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » 8 fokon eláll a nyers hús...

8 fokon eláll a nyers hús bontatlan csomagolásban 2 napig?

Figyelt kérdés
2021. márc. 22. 16:46
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Necces. Inkább olyan 0 és 3 fok között ajánlanám.
2021. márc. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
39%
simán
2021. márc. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
76%

A hűtő az 4 fok. A 8 az soknak tűnik.


OFF: Vicces, hogy ahogy olvastam a kérdésed elejét már képzeltem is el a matek példát. "8 fokon eláll" = "8 fokos szöget zár be" :)

2021. márc. 22. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%

Függ attól is , milyen hús.

Mondjuk egy friss marhahúsnak ez meg se kottyan.

De ha veszel egy csontos csirkecombot, amit alapból úgy veszel meg, hogy vágástól eltelt már 3-4 nap, az minimum necces! Simán meg tud romlani!

2021. márc. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :) A hűtő épp bedöglött, szóval azóta már gyorsan ki is sütöttem a csirkecombokat. :)
2021. márc. 22. 19:09
 6/6 anonim ***** válasza:
71%

Sok. Befülled, bepunnyad. Mélyhűtő és aznap engedd ki, mikor felhasználod. A nejlon semmitől sem véd, főleg vidáman szaporodnak benne a bacik.


Ha csont is van benne, még problémásabb. A megoldást megtaláltad: feldolgozni.

Vagy kicsontosva zsírban sütni és abban tárolható 1-2 napig.

Régen, amikor nem volt hűtőgép, akkor besózták a húsokat, zsírosbödönbe tették, és rá a sok zsírt, ami kiszorította a levegőt és minden egyebet, és tartósította egy ideig. De volt, hogy a kisütött húst is oda rjetették, tovább elállt.

2021. ápr. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!