Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Van nekem egy 5 eves palackozo...

Van nekem egy 5 eves palackozott vizem, amit nem úgy vettem, hanem en töltöttem bele a vizet. Tudok vele valamit hasznosat kezdeni?

Figyelt kérdés
Direkt felretettem meg kisgyerek fejjel hogy milyen biológia folyamatokat fogok látni az évek alatt. Hat ra kellett jönnöm hogy semmit xD. Ugyanúgy nez ki, nem büdös, ugyanis néha felbontottam megszagolni(két kezemen meg tudom számolni hányszor bontottam fel, szóval nem sokszor az a lényeg), nyilván nem ittam belőle. Mit tudnék vele csinalni? Orizgessem meg? Érdekelne meg továbbá hogy mi történne ha meginnam? Es hogy kialakulhat/kialakulhatott benne egy uj fajta beltérium ami miattam jött létre?
2021. ápr. 5. 01:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyem a szívedet. Hát vegyél egy mikroszkópot és nézegesd. Aztán öntözz meg vele valami szobanövényt.
2021. ápr. 5. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%

Ez egy nagyon aranyos kérdés,biztos te is aranyos vagy

Gyerekkoromban én is ilyeneken gondolkodtam és én is ilyen aranyos voltam :D

2021. ápr. 5. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Azt írtam volnay amit egyes
2021. ápr. 5. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Pipilés után öblíthesz vele.
2021. ápr. 5. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem jó semmire, de én eltenném. Lehet, hogy 100-200 év múlva különlegesség lesz.
2021. ápr. 5. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
54%
Légy élelmes! Add el a ebay-en, mint különleges, misztikus varázs vízet! Például: az élet vize! Dőlni fog a pénz :)
2021. ápr. 5. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!