Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Miért van az,hogyha műanyag...

Miért van az,hogyha műanyag dobozban melegíteni az ételt mikrohullámú sütőben,nem melegszik át rendesen?

Figyelt kérdés
Kedvenc gyorséttermemben vettem egy tökfőzeléket,ugye helyben nem lehet elfogyasztani,csak elvitelre lehet kérni.Beraktam a műanyag dobozban a mikróba 3 percre,és nem mindenhol melegedett át az étel,míg ha kiöntöttem volna egy tányérba valószínűleg megmelegedett volna rendesen.Miért nem melegszik át az étel műanyag dobozban rendesen 3 perc alatt sem?

2021. ápr. 21. 21:42
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Én sokszor melegítem kifejezetten mikrózható műanyag edényben az ételt. Még élek. Pedig vagy tíz éve csinálom ezt.
2021. ápr. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
11! Gondolj majd erre, ha pár év múlva daganattal diagnosztizálnak.Ezek a folyamatok nem rövid távúak. Nyilván nem csak ez, sokminden más is rákkeltő, az ember nem tudja pontosan, mi okozza a betegségét. De nagyon sok mindent meg lehet előzni, ha szándékosan nem vonzzuk be.Annyira egyszerű: nem teszel műanyagot a mikróba, csak üveget, vagy porcelánt. Fárasztó?
2021. ápr. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!