Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Mi volt az eddigi legnagyobb...

Mi volt az eddigi legnagyobb gasztronómiai élményetek?

Figyelt kérdés

Amikor azt mondtátok meglepődve, hogy ó ez csoda finom. De lehet negatív élményről is beszámolni, amikor az volt a reakciótok, hogy OMG :O


Az én legnagyobb élményem az volt, amikor első alkalommal készítettem tepsis húst, azaz sült csirkehúst, és az legnagyobb meglepetésemre tökéletesen sikerült.



2021. ápr. 29. 17:05
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szarvas pörkölt
2021. ápr. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Olaszországban lasagne, isteni volt.
2021. ápr. 29. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igazi tatárbeefsteak :)
2021. ápr. 29. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy szót mondok : Grúzia :)
2021. ápr. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Kb 5 évvel ezelőtt egy francia lakásétteremben jártunk. Szemem-szám tátva maradt :)
2021. ápr. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
32%
Nem szoktam tapsikolni az etelnek, mifelenk ez mindennapos dolog ... minosegnek sem ertem, hogy miert kellene orulni ... az, hogy egy etel jol van elkeszitve szinte termeszetes :)
2021. ápr. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Rochere de-Nayan-on ettünk hegyi sajtokból készült fonduet. Hát az isteni volt, de a "Reclette du Valais" is álomfinom.

Velence: halleves

Valamint életem első igazi olasz pizzája (azóta nem ehetek ilyesmit már, sajnos) az isteni jó volt. Egyszerű sajtos-fűszeres, semmi extra, de a paradicsomszósztól... áh, nyam.


A legnagyobb csalódás szintén Olaszország La Speziában a lasagne. A párom rendelte, én csak belekóstoltam, de megegyeztünk, hogy én ezerszer finomabbat sütök, mint amit ott adtak. :D Ízetlen volt, rágós, a szósz valami legolcsóbb bolti vacak.

2021. ápr. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Na, akkor javítok:

* Rochers-de Naye - majdnem (hülye francia kantonok a kacifántos helység- és hegyneveikkel)

* raclette :D

2021. ápr. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat

számomra az eddigi legnagyobb gasztronómiai élmény az volt, amikor pár éve egy disznóölésen, egy disznótoron megetették velem a nyers disznóbőrt: meg volt sózva a belső oldala, ahol még kevés szalonna is rajtamaradt, és fel volt tekerve, mint egy palacsinta, hát nagyon finom volt valóban, végül vettem egy fél kilót, otthonra is legyen. és fagyasztani is lehet! később megtudtam, hogy az eszkimók is így eszik a fókát

2021. máj. 1. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!