Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Debrecenben hol lehet extra...

Debrecenben hol lehet extra csípős chili szószokat venni?

Figyelt kérdés

Szeretem a csípős ételeket, de még csak olyan szószokat ettem, amik borzalmasan ecetesek voltak (Lidl-ben kapható), vagy alig volt ízük és keserűek voltak


Szeretnék valami olyasmi chili szósszal próbálkozni, amit élveznék is: Ti tudtok ilyen boltot, ahol lehet kapni?


Köszönöm!



2021. máj. 1. 20:51
 1/7 A kérdező kommentje:
(Lehet online érdemes inkább rendelni?)
2021. máj. 1. 20:59
 2/7 anonim ***** válasza:

Nyilván online egyszerűbb.


Én GabKo szószait szeretem, akinek elvileg pont van debreceni árusítópontja is a Borháló üzletben. Azt nem tudom, hogy mekkora választékkal, lehet egyszerűbb a webshopból rendelni. A sárga szósz istenies barackos!


[link]


Amit messziről kerülök az a Chili Hungária Manufaktúra Kaba termékei. A Spirit of Attila elvileg a legerősebb magyar szósz, de az íze olyan, mintha egy ólomcsövet nyalogatnék.

2021. máj. 1. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszi, megkérdezem itt őket hogy kapható-e valami épp, ha nem, akkor online lesz


Már szinte csorog a nyálam ahogy a képeket nézem 😁

Kíváncsi vagyok milyen a legerősebb amit csak kapni lehet: óvatosan-lassan belekóstolnék

2021. máj. 1. 21:18
 4/7 anonim ***** válasza:

Ilyenre gondoltál? [link]

Igaz nem debreceni vagyok :(, de ezt egy random kisboltban vettem, ilyen no name helyen, és láttam egy másik noname helyen is, szóval ez szerintem elterjedt.

2021. máj. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kicsit fűszeresebbre gondoltam, de ha már veszek, akkor lehet egy válogatást fogok rendelni online (remélem jól be lesznek csomagolva, nem törnek össze)
2021. máj. 2. 01:01
 6/7 anonim ***** válasza:

[link]

Én innen szoktam rendelni a családnak, még egyszer sem törtek össze az üvegek. A fiam a Red Deatht kedveli, nekem a Black Widow a kedvencem, az inkább édeskés. A legdurvább a Berserker.

2021. máj. 2. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Az Ínyenc Chilikert termékeit nézzétek még meg. Debreceniek, de tudnak küldeni is.

Van paradicsomos chiliszószuk, meg salsájuk ami nem olyan erős.

2021. máj. 2. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!