Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Mennyire szokott lemenni a...

Mennyire szokott lemenni a spárga ára?

Figyelt kérdés
2021. máj. 6. 07:30
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
600 Ft/fél kilónál olcsóbban nem láttam az elmúlt évekre visszaemlékezve. Szerintem most ennyire nem fog lemenni, most minden drágább.
2021. máj. 6. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Egy-két éve Aldiban féláron vettem 400ért,teljesen friss volt még pedig. Sajnos drága nagyon, tegnap szörnyülködtem pont az Auchanban, 1200t láttam.

Ez mindkét esetben zöld spárga. Szerintem jobb is, mint a fehér, olyat csak egyszer vettem nagyon régen.

2021. máj. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
90%
Ja és pár hete 8 vagy 900 volt akciósan az Auchanban. Kétlem, h idén lesz ettől kevesebb.
2021. máj. 6. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, majd piacokon nézz szét! Ha bp-i vagy, jó szívvel ajánlom a kelenföldi termelői piacot, szombatonként. Az Élő Tisza standján 600 ft szokott lenni kilója. Szabványon kívüli (kicsit görbe, kicsit vékonyabb v. vastagabb) spárgát árulnak ilyenkor, de abszolút frissen szedett, kifogástalan! A termelőhelyről hozzák egyenesen.
2021. máj. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!