Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Valaki megcsinálná ezt a...

Valaki megcsinálná ezt a kedvemért?

Figyelt kérdés

Azt mondják, nem lehet összetörni egy tojást úgy, hogy egy kézben fogod, és az egész kezeddel nyomod.

Anyukám nem engedi nekem kipróbálni, valaki megtenné? :D

Figyeljetek arra hogy az egész tenyereddel és az ujjaiddal nyomd a tojást! Köszi


2021. máj. 6. 15:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én már próbáltam és nem tudtam így összetörni.
2021. máj. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet.
2021. máj. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Gondolj bele, hogy a kotló is az egész testével ránehezedik 21 napon keresztül a tojásra, és mégsem törik össze!
2021. máj. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha a két végénél nyomod, akkor brutális erő kell hozzá, hogy összetörd. Mármint ha teljesen ép, jó barna héjú tojás. Ha van rajta hajszálrepedés, akkor megadja magát.


Ha utánaolvasol a kupola és a láncgörbe teherviselésének (építészet) könnyen meg lehet érteni, miért olyan erős.

2021. máj. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
66%
2021. máj. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon ki akarod próbálni, akkor kérdezd meg anyukádat, hogy ha legközelebb valami tojásos dolgot csinál, akkor megpróbálhatod-e így feltörni. Biztos csak azért nem engedi, mert nem akar tojást pazarolni
2021. máj. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem sikerült már megmosás közben összeroppantani a tojást, szerintem nem ütöttem neki semminek és repedt sem volt, mérges is voltam miatta
2021. máj. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
7-es : biztos keves kalciumforras volt a taplalekaban.
2021. máj. 7. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!