Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Melyik Lidl-s péksütit szoktát...

Melyik Lidl-s péksütit szoktátok venni, melyik a legjobb (édesek és sósak közül)?

Figyelt kérdés
nekem a Sacher barackos párna, Gyulai csípős tekercs

2021. máj. 6. 16:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szintén Sahcer párna, meg a pizzás háromszög
2021. máj. 6. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt a virslis cuccot, néha sajtos pogácsát
2021. máj. 6. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Csokis-meggyes párna,betyár pogácsa
2021. máj. 6. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Olivás stanglit, kaukázusi kefírrel.
2021. máj. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem a barackos, a kakaós csigát, a fahéjas tekercset meg a sajtos pogácsát. A töltött csokis fánkot meg a porcukros lekvárost. Meg a kicsi kalácsot abból általában szendvicset szoktam csinálni mert olyan finom édes a tésztája jó hozzá a sós feltét
2021. máj. 6. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Jalapenos csiga, sajtos-sonkás croissant, bajor zsemle, belga csokis-meggyes párna


De igazság szerint ebben jobb az Aldi. A pekános párna és a bajor sörperec jobb, mint bármi a Lidlben.

2021. máj. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
77%

Sósból a barna magos zsemle a kedvencem, meg az a hosszú csavart sajtos kifli, édesből meg a fahéjas croissant, a belga csokis párna és az almás vaníliás párna.

Mostanában mondjuk egyiket sem vettem, a vírushelyzetben kerülöm a nagy boltok pékáruit, amit bárki megfogdoshat.

2021. máj. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Sonkás sajtos croissant, mediterrán olívás ciabatta, jalapeños-sajtos csiga. Édesből fánkot.
2021. máj. 6. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Szintén a csokis-meggyes párna :)
2021. máj. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!