Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Miért nem szeretik mostanában...

Miért nem szeretik mostanában a fiatalok az olyan ételeket, mint a pacal, köröm pörkölt, kocsonya, agyvelő?

Figyelt kérdés
Régen szüleim korában nagyon mentek ezek az ételek, szüleim, idősebb rokonaim nagyon szeretik ezeket az ételeket, ma már... a mai fiatalok ezeket nem eszik, hanem inkább eszik a mekit meg a cukrot, ami szerintem egészségtelenebbek..
2021. máj. 12. 21:07
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
88%
Valtozik mindenben a trend, ruhak, zenek, etelek... ez normalis . :)
2021. máj. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
92%
En 16 vagyok de eszem ezeket 🤷‍♂️
2021. máj. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
93%
Tesóm eszi én nem. Nem mindenki egyforma
2021. máj. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
54%

Mert akkoriban nem volt meki, meg nem volt kaja. Ették ami volt.

Nehogy azt hidd, a te meg a szüleid generációja közel sem tökéletes ám. :)

2021. máj. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
52%

Mert régen nem volt Meki, de ugyanúgy nem volt padlizsán, csicseriborsó, tőkehal, olasz tészta és ezer más hozzávaló és ételfajta sem, amik ma már úton-útfélen szembejönnek.


Illetve a technológiai és gazdasági fejlődés miatt a fizetésünk egyre kisebb részét kell ételekre költenünk, így kevésbé vagyunk rászorulva arra, hogy ne "pazaroljunk".


100 évvel ezelőtt is valószínűleg egy csomóan csak tolerálták, muszájból ették a belsőségeket, mert nem volt más és mert muszáj volt az állat minden részét elfogyasztani. Most már vannak ugyanannyira olcsó alternatívák, szinte mindenki megengedheti magának, hogy színhúst egyen.

2021. máj. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

Én 19 évesen eszem és szeretem is ezeket.

Talán azt tudnám indoknak mondani, hogy azért ezek az ételek hiába finomak, de nem a legszebbek. Nem túl bizalomgerjesztő a látványuk, ezért nem szívesen kóstolják meg.

2021. máj. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
pacal, körömpörkölt, kocsonya mehet, az agyvelőt sose szerettem
2021. máj. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
41%
"régen nem volt Meki, de ugyanúgy nem volt padlizsán, csicseriborsó, tőkehal, olasz tészta" - ez micsoda baromság már
2021. máj. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
91%
Én például azért, mert undorodom ezektől.
2021. máj. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
31%
Szerinted a meki egészségtelenebb, a tudomány szerint meg az ocsmány disznózsírod az ;) Kellemes stroke-ot
2021. máj. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!