Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Számotokra melyik boltban...

Számotokra melyik boltban kapható kolbász vált be a legjobban?

Figyelt kérdés

Most a házikolbászoktól tekintsünk el, csak a boltokban elérhető termékek közül lennék kíváncsi, melyik a finom.


Hogyan szoktátok elfogyasztani a kolbászt? Egy hari kolbász, egy hari kenyér, mint Besenyő Pista bácsi. Vagy esetleg katonákat készítetek, netalán levesbe, kolbászos rántottába használjátok fel?


Az én kedvencem amikor karikára vágom fel a kolbit, és megy rá paprikakrém, kenyérkére teszem, és hamm bekapom, mindehhez ecetes uborkát is fogyasztok.



2021. máj. 17. 08:20
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
A lókolbász finom. Rakott krumpliba ilyet teszek.
2021. máj. 17. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%

Még egy szavazat a lókolbászra, én régen Tesco-ban vettem.

Egyébként a hentes, aki házit is árul boltnak számít vagy nem? Mert akkor a Csabai. Egyébkéént én katonákat szoktam enni, zöldpaprikával. Vagy csak magában, tudom, abszurd.

2021. máj. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyik sem, gyerekkorom óta nem szeretem a kolbászt, mindig kiszedtem az ételből. Felnőttként megtanultam megenni, mondhatni magamba és az ételekbe erőltettem, mert a recept megkívánta, és akkor ugye kell bele. Különböző emberek mondták nekem hol vegyem a legjobb kolbászt, ami biztosan ízleni fog, nekem egyik sem jött be. Aztán egyszer ettem gabonakolbászt, az egész jó volt, de az sem az igazi, most meg vegán "kolbászmorzsát" csinálok ha a recept megkívánja, az a legfinomabb eddig amit életembem ettem. Ugyan így vagyok a vegán zsírral.
2021. máj. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Régen a tóalmási nagyon finom volt, de vagy 5 éve az is egy szemét.

Igazán jót boltiban nem vettem, ezért a hentesünknél (vidék) veszem az ilyen-olyan házit.

2021. máj. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekünk leginkább a gyulai jött be, nem csomós es az íze is jó.
2021. jún. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Palatinus hentesnél vásárolok. Ott az igazi!
2021. jún. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!