Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Van értelme meghámozni a...

Van értelme meghámozni a kolbászt?

Figyelt kérdés

Van valami értelme annak, hogy sokan "meghámozzák" a kolbászt(leszedik róla a vékonybelet), vagy csak fölösleges megszokás a műbeles és egyéb nem ehető beles szalámik, felvágottak miatt?

Én sosem szoktam, de nagyon sokaknál látom.



2021. ápr. 9. 13:47
 1/8 anonim válasza:
100%

"Ízlések és pofonok".

Ízlésben pedig szerintem felesleges logikus és empirikus magyarázatot keresni. ;) Valaki így szereti, valaki úgy.

2021. ápr. 9. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szeretem, ha a fogaim közé odakerül.
2021. ápr. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
25%
Jobban jársz ha lehúzod, mert nagyon teleette magát füsttel. Ha füstölt kolbászról van szó persze. Egészségesebb ha lehúzod, de nyílván van aki egész életében füstölt árut evett, és 100 évig élt szóval ezt Te döntöd el.
2021. ápr. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Az én ismerőseim azért húzzák le, mert meggyőződésük, hogy mindenféle emberek összetapogatták koszos kézzel mielőtt megvették.
2021. ápr. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Egyes családtagjaim a 2-es indoka miatt preferálják, hogy húzzuk le. Nekem mindegy.
2021. ápr. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
47%
Én is le szoktam húzni. Pontosan azért, amit a 4-es írt. Egy csomóan megfodossák, mielőtt megveszem.
2021. ápr. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
49%
Én mindig meghámozom. Leginkább azért, mert igenis érzem sokszor a fogaim között mikor rágok, és egyáltalán nem kellemes, konkrétan öklendezek tőle.
2021. ápr. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szimplán nem szeretjük, ha a fogunk közé megy. :)
2021. ápr. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!